Fabryka Bodziaków

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Od samego początku bazujemy na polskich materiałach najwyższej jakości i na współpracy z regionalną szwalnią. Sami jesteśmy rodzicami trójki maluchów, a niebawem czwórki 🙂 W momencie kiedy zaczynaliśmy działalność najstarszy synek miał 2 lata, a drugi się dopiero urodził i w tym momencie zrodził się pomysł na personalizację i wykonywanie ubranek dla maluchów.

Od początku dbamy o jakość produktów, trwałość, wygodę noszenia i ich wygląd, ponieważ to nasze dzieci zawsze były pierwszymi odbiorcami  i „testerami” naszych produktów. Zawsze wybieramy wg nas najlepsze materiały i wzory które podobają się nam i naszym dzieciakom.
Z biegiem czasu poszerzyliśmy ofertę o ubrania dla dorosłych ukierunkowaną w stronę rodziców. Sami będąc rodzicami wiemy jak ważna jest wygoda noszenia ubrań na co dzień, zwłaszcza że przy małych dzieciach pozostajemy w ciągłym ruchu 🙂 Takie kryteria narzuciliśmy oczywiście naszym produktom. Dużą wagę stawiamy również na sam pomysł i estetykę wykonania nadruków.

Najbardziej na świecie jesteśmy dumni z tego że możemy być rodzicami trójki zuchów, dlatego z zadowoleniem ubieramy wszyscy jednakowe koszulki, żeby zaznaczyć że to nasz ukochany „team”.

Kochamy to co robimy, podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem. Zawsze staramy się rozwiązać każdą wątpliwość i dopasować do potrzeb naszych klientów.

Kod rabatowy „PRZEDSZKOLA” – 5% powyżej 50zł na produkty nieprzecenione.

Nazwa firmy: FABRYKABODZIAKÓW.PL

Adres: ul. Dębowa 12, 26-600 Radom