F.H.U. „ MULTIGRA”

F.H.U. „ MULTIGRA”

MultiGra to firma, która wierna jest zasadzie nauki poprzez zabawę. Autorzy naszych gier bazując na bogatym doświadczeniu oraz współpracy z pedagogami, stworzyli obszerny katalog produktów idealnie dopasowanych do potrzeb edukacyjnych na każdym etapie kształcenia.

Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy walorami naukowymi a rozrywkowymi, dlatego nasze gry i zabawki trafiają najpierw do najbardziej wymagających recenzentów – dzieci. Zachwyt na ich twarzach i entuzjazm rodziców, którzy szybko zauważają pozytywne efekty, są dla nas motywacją do tworzenia kolejnych produktów wspierających zrównoważony rozwój od pierwszych lat życia.

Oferta MultiGry to świetne uzupełnienie dla placówek oświatowych oraz zaspokojenie potrzeb wymagających odbiorców indywidualnych. Wśród różnorodnych produktów nie zabraknie quizów, układanek, gier rodzinnych i edukacyjnych, kolorowanek, bajek i wielu innych propozycji wykonanych z dbałością o najmniejsze szczegóły.

To, co cechuje MultiGrę to najwyższa jakość wykonania, którą gwarantuje nowoczesny zakład produkcyjny. Używamy wyselekcjonowanych materiałów i spełniamy wszelkie normy bezpieczeństwa, aby doznania z zabawy były wyjątkowe.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: F.H.U. „ MULTIGRA”

Adres: ul. Telewizyjna 13c, 80-209 Chwaszczyno

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.multigra.com.pl