DIPOL POLSKA Sp. z o.o.

Elektroniczny System Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w Przedszkolu eDziecko-PRZEDSZKOLE jest programem dedykowanym – pisanym od początku dla nowego klienta jakim są przedszkola. Uwzględnia sugestie i nasze doświadczenie zebrane podczas wdrożeń w kilkudziesięciu przedszkolach od roku 2011.
eDziecko-PRZEDSZKOLE jest dużym ułatwieniem w pracy zarówno dla dyrektora, dla księgowości oraz zbiorem informacji dla rodziców i opiekunów dzieci.

Nasz system eDziecko, jest dedykowanym oprogramowaniem dla przedszkoli. Ma za zadanie usprawnić i ułatwić pracę, poprzez przygotowanie odpowiednich raportów.

Celem systemu eDziecko, jest uwolnienie pracowników od uciążliwych i czasochłonnych czynności związanych z ewidencją i rozliczaniem czasu pobytu dziecka w przedszkolu.

Na podstawie zarejestrowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu, można prowadzić rozliczenia z rodzicami oraz analizować dane dotyczące frekwencji.

System może być rozbudowywany o dodatkowe punkty rejestracji (oddziały przedszkola, czy żłobek) lub o urządzenia kontroli dostępu. Rozwiązanie z kontrolą dostępu utrudnia dostęp do przedszkola osobom nieuprawnionym, a jednocześnie zabezpiecza przed samowolnym wyjściem dziecka z budynku.

Dla DYREKTORA

• system jest dostarczany jako “gotowy do użycia”;
  • system można łatwo uruchomić w dowolnej przeglądarce internetowej i nie wymaga instalacji na komputerach placówki żadnego dodatkowego oprogramowania;
  • wszystkie karty identyfikacyjne są automatycznie przypisane do dzieci i nikt z pracowników przedszkola nie musi ich ręcznie przypisywać;
  • dyrektor posiada możliwość monitorowania działalności przedszkola dzięki modułom statystycznym.

Dla KSIĘGOWOŚCI

• system rozlicza opłaty za pobyt i wyżywienie (uwzględnia zniżki MOPS i inne);
  • system rejestruje wpłaty (również e-płatności) i rozlicza skalkulowane koszty;
  • księgowa ma dostęp do szeregu raportów;
  • opcjonalnie dla każdego przedszkola możliwe jest przygotowywanie indywidualnych raportów i statystyk.

Dla RODZICA/OPIEKUNA

• rodzic może zgłaszać on-line nieobecność dzieci w przedszkolu;
  • rodzic może poprzez internet sprawdzić naliczone opłaty;
  • rodzice mogą płacić on-line bezpośrednio ze strony systemu eDziecko;
  • w systemie eDziecko używane są bezpieczne karty zbliżeniowe;
  • nieobecności dzieci zgłoszone przez rodziców mogą być automatycznie uwzględniane w kosztach żywienia;
  • Podstawowy element – rejestrator posiada czytelny wyświetlacz z dużym zegarem, wyświetla godzinę wejścia i wyjścia;
  • wychowawcy przedszkolni mogą więcej czasu poświęcić dzieciom, zamiast sporządzać listy obecności i rejestrować nieobecnych;

Nazwa firmy: DIPOL POLSKA Sp. z o.o.

Adres: ul. Szopena 38, 35-055 Rzeszów

Telefon: tel. 17 863 64 79