CRYSTAL MOUNTAIN

CRYSTAL MOUNTAIN

Z myślą o najmłodszych został stworzony kolorowy świat, w którym dzieci mogą oddać się szaleństwu zabawy. Niezależnie od aury za oknem w małpim gaju zawsze panuje wyśmienita atmosfera. To idealne miejsce do zabawy i rozrywki dla dzieci oraz relaksu i wypoczynku dla dorosłych. Crystal Mountain gwarantuje maluchom moc wrażeń i atrakcji.

Zewnętrzny plac zabaw to idealne miejsce dla naszych najmłodszych Gości. Zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki i mnóstwo piasku, to gwarancja świetnej zabawy!

Fun Zone to miejsce dla wszystkich, którzy kochają dobrą zabawę. Tutaj znajdą mnóstwo urządzeń do gier, takich jak piłkarzyki, cymbergaj, bilard oraz szeroką gamę automatów do gier zręczonościowych.

Crystal Mountain zapewnia rozrywkę dzieciom w każdym wieku. W świecie nieograniczonej wyobraźni, kosmicznych przygód i sportowych emocji, budzi się w dziecku kreatywność, głód wiedzy i zdolności twórcze, zapewniając przy tym doskonałą zabawę. Wszystko to dzięki sali multimedialnej z dostępem do konsol XBOX oraz PS5 z szerokim wyborem gier. Strefa ta jest dostępna przez całą dobę, a korzystanie z niej całkowicie bezpłatne.

W wybranych pakietach pobytowych, na ferie zimowe i wakacje, wyjątkowe długie weekendy i dni takie jak Dzień Dziecka czy Mikołajki, hotel oferuje zajęcia z animatorem dla różnych grup wiekowych i o różnej tematyce. Profesjonalni animatorzy, z którymi współpracuje Crystal Mountain, potrafią rozchmurzyć małego marudę, opanować nerwusa i zaspokoić ciekawość małej mądrali. Dostosowują gry i zabawy do wieku dzieci oraz liczebności grupy, tak aby nikt się nie nudził. Zadaniem animatora jest pobudzić ciekawość i zainspirować dzieci, aby zabrały ze sobą dobre wspomnienia z pobytu.

Niezależnie od pogody i nastroju, czy mają Państwo ochotę na odrobinę relaksu, sportu czy po prostu dobrej zabawy, Aquapark Blue Lagoon jest zawsze dobrym rozwiązaniem dla całej rodziny. Każdy może tu znaleźć coś wyjątkowego dla siebie!

Świat wodnych szaleństw w Aquaparku Blue Lagoon jest pełen atrakcji dla najmłodszych Gości hotelu. Na wielką przygodę zapraszamy do osadzonej na mieliźnie żółtej łodzi podwodnej wyposażonej w pistolety wodne oraz dwie wpadające do brodzika o głębokości 20 cm i 50 cm zjeżdżalnie. Dodatkowo można tu skorzystać z wielu zabawek i różnych przedmiotów umilających czas w basenie. W strefie basenowej znajdzie się również atrakcja nawiązująca do górskiego klimatu, a mianowicie mini skałka wspinaczkowa.

Nasi ratownicy dbają o bezpieczeństwo wszystkich małych i dużych uczestników wodnych szaleństw. Ponadto bezchlorowa dezynfekcja wody nadaje jej krystaliczny wygląd niczym z morskiej kąpieli, a dzięki nadtlenkowi wodoru woda jest dotleniona i pozbawiona nieprzyjemnego charakterystycznego dla chloru zapachu.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Crystal Mountain

Adres:

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.crystal-mountain.pl/