Comes

Jesteśmy polskim producentem urządzeń na place zabaw z ponad 35 letnim doświadczeniem w branży. Dbamy o to, aby zabawa na naszych placach zabaw była atrakcyjna dla dzieci, oraz przede wszystkim bezpieczna. Dlatego nasze urządzenia są certyfikowane z dwóch niezależnych jednostkach i spełniają aktualne polskie i europejskie normy. Bardzo ważna jest dla nas satysfakcja klientów, a także radość dzieci, dla których przeznaczone są place zabaw. Gwarantujemy, że nasze urządzenia są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają długi czas życia produktu. Dodatkowo służymy wsparciem technicznym, serwisem, oraz przeglądami technicznymi. Firma Comes to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu.

Z przyjemnością informujemy, że mamy w naszej ofercie urządzenia zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Do najpopularniejszych należą huśtawki wahadłowe, sprężynówki, ważki, karuzele, domki i zjeżdżalnie.

Na szczególną uwagę zasługuje nasz System Modułowy Comes 2. Jest to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i takich służących po prostu do zabawy. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw

Nazwa firmy: Comes

Adres: ul. Kościuszki 128A, 26-500 Szydłowiec