Cannbo

Cannbo

Naszym celem jest dostarczanie ekologicznych i naturalnych produktów dla dzieci i niemowląt, które pomagają naszym maluchom poprawić jakość ich snu i zdrowia. Jako jedni z pierwszych na świecie oferujemy akcesoria dla dzieci wykonane z 100% tkanin konopnych. Dbając o jakość i każdy szczegół wybieramy materiały naturalne i certyfikowane do użytku dla najmłodszych dzieci. Zarówno materiał jak i produkt jest wykonywany w Polsce.
CannBoo powstało, ponieważ naturalność i ekologia to już nie tylko trend, ale konieczność. Nasz sklep to kolejna mikro cegiełka, która pomoże uratować środowisko i na nowo odkryć zapomniane już konopie. Z tego powodu CannBoo koncentruje się na oferowaniu wyjątkowych produktów oraz promowaniu ekologicznych rozwiązań na naszej plastikowej wyspie…

Sen, już od pierwszych dni życia, to nie tylko czas odpoczynku, ale przede wszystkich czas intensywnego rozwoju malucha. Dlatego ważne jest, aby odbywał się w jak najkorzystniejszych warunkach. Śpiworek Cannboo zapewni wygodę, utrzymanie odpowiedniej temperatury i komfort snu nawet dla najbardziej aktywnego maluszka.
Dlaczego śpiworek a nie kołderka? ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA. Według zaleceń Amerykańskiej Akademii Pediatrii przez pierwszy rok życia nie należy przykrywać dziecka – kołderka czy nawet cienkim kocyk przypadkowo naciągnięte na głowę niemowlęcia mogą ograniczać dopływ powietrza, stanowiąc potencjalne zagrożenie. Dodatkowo dzięki śpiworkom masz pewność, że Twój maluszek się nie rozkryje się w nocy, nie włoży nóżki w szczebelki i będzie miał idealne warunki do snu przez całą noc.
Śpiworek jest wykonany z 100% certyfikowanej tkaniny konopnej produkowanej w Polsce.

Poszewki CannBoo z troczkami są wykonane z 100% certyfikowanej naturalnej tkaniny konopnej produkowanej w Polsce. Tkaniny z konopi wyróżniają się niezwykłą delikatnością, są oddychające i zapewniają komfort termiczny, który zimą chroni przed chłodem – ogrzewa, a latem gwarantuje przyjemny przewiew i uczucie ochłody. Materiał wykazuje działanie antybakteryjne i antygrzybiczne, chroniąc maleństwo przed szkodliwymi drobnoustrojami i alergiami zapewniając zdrowy i spokojny sen. Konopie są odporne na wiele szkodników, co oznacza, że nie wymagają chemikaliów w procesie uprawy. To czyni konopie bardziej ekologicznym wyborem w porównaniu do bawełny, która jest często uprawiana z intensywnym użyciem szkodliwych nawozów i pestycydów, które mogą zanieczyszczać glebę i wodę.

W przeciwieństwie do bawełny, którą trzeba często podlewać, konopie są roślinami bardzo odpornymi na suszę. Mogą rosnąć w różnych warunkach, w tym również na ubogich glebach, co oznacza, że nie potrzebują dużej ilości wody ani skomplikowanych systemów nawadniania.

Konopie są także bardziej odporne na rozdarcia i ścieranie, co sprawia, że materiały wykonane z konopi są wytrzymałe i długowieczne.

Roślina konopi ma wysoką wydajność wytwarzania włókien w porównaniu do bawełny, co oznacza, że można uzyskać większą ilość włókien z mniejszej powierzchni uprawy.

Potencjalna rola konopi jako zamiennika dla tradycyjnie uprawianej bawełny może przynieść wiele korzyści dla środowiska i gospodarki.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Cannbo

tel: 600 249 121

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://cannboo.pl/