Bartfan

Bartfan

BartFan – producent i dystrybutor słodyczy bez dodatku cukru

Nasze produkty nie odbiegają smakiem od ich odpowiedników słodzonych cukrem, syropem glukozowym, czy glukozowo-fruktozowym. Są słodkie, gdyż cukier został zastąpiony przez inne, naturalnego pochodzenia substancje słodzące, o mniejszej kaloryczności oraz niższym indeksie glikemicznym, które dodatkowo nie cechują się szkodliwym wpływem na uzębienie, ponieważ bakterie zamieszkujące w jamie ustnej nie dysponują enzymami do ich rozkładu, jak to się ma w przypadku tradycyjnego cukru.

Proponujemy produkty, które wykazują szereg przewag względem tradycyjnych wyrobów cukierniczych, odpowiednich dla dzieci, osób chorych na cukrzycę, dbających o zdrowy styl życia oraz jakość przyjmowanych pokarmów, a jednocześnie pozwalających w pełni zaspokoić zapotrzebowanie na słodki smak – słodycze BartFan to świetny sposób, aby ograniczyć ilość białego cukru w diecie, bez konieczności rezygnowania ze słodkiego smaku!

W naszej ofercie, pośród dziesiątek produktów, każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru m.in.:

Substancje słodzące

Fruktoza, ksylitol, palatynoza, erytrytol – przyjazne zębom substancje słodzące o niskich indeksach glikemicznych i kaloryczności

Dżemy

Słodzone fruktozą lub ksylitolem. Produkowane według własnej receptury, wyłącznie z owoców klasy A (tj. najwyższej) i zawierające ich minimum 50% w swoim składzie. Wszystkie nasze dżemy uzyskały najwyższe noty (10/10) podczas certyfikacji w prestiżowym programie Doceń Polskie, otrzymując etykietę TOP PRODUKT!

Czekolady, pralinki, bakalie

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę czekolad, batonów, pralin i bakalii w czekoladzie. Nasze produkty, wytwarzane w rodzinnej manufakturze od najwyższej jakości surowców, według własnych receptur, słodzone są fruktozą, ksylitolem, stewią lub erytrytolem, dzięki czemu są przyjazne dla diabetyków, nie powodują próchnicy zębów, a także mogą być wsparciem dla osób odchudzających się (ze względu na obniżoną kaloryczność). Dla prawdziwych koneserów czekolady przygotowaliśmy perełkę w postaci najczystszej możliwej – 100% najwyższej jakości kakao.

Wspominaliśmy już o TOP PRODUKT? Nie tylko dżemy – grono jury programu Doceń Polskie przyznało noty 10/10 także wszystkim naszym czekoladom oraz Michałkom z amarantusem i Chałwie bakaliowej w mlecznej czekoladzie. Ani trochę się im nie dziwimy 🙂

Żelki i cukierki

W różnych kształtach, kolorach i smakach, twarde lub miękkie – do wyboru, do koloru – bezglutenowe żelki, cukierki oraz pianki marsh mallow. Produkcji własnej lub legendarnej holenderskiej marki De Bron.

Masslove orzechowe

Nasze „masło orzechowe” crunchy, zrobione jest w 100% z orzechów arachidowych, nie zawiera żadnych zbędnych dodatków, w tym w szczególności soli i cukru.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Bartfan

Adres: Podmiejska 37,  41-940  Piekary Śląskie

Telefon: +48 32 291 16 85

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://bartfan.eu/