All Right

AllRight to szkoła internetowa języka angielskiego dla dzieci od 4 roku życia i jedna z wiodących platform edukacyjnych w Europie. Już od ponad 4 lat AllRight zajmuje czołowe miejsce na rynku nauczania online oraz posiada filie w 24 państwach na świecie.

Obecnie w AllRight pracuje ponad 700 doświadczonych nauczycieli i każdy z nich potrafi bezproblemowo nawiązać kontakt z dzieckiem.

Dlaczego AllRight?
· Zajęcia indywidualne mają formę online –nie trzeba nigdzie jeździć i niepotrzebnie tracić czasu na stanie w korkach.
· Interesujące lekcje – nauczyciele w AllRight wiedzą, jak zainteresować uczniów. Na zajęciach dzieci grają w LEGO, rozmawiają o MINECRAFCIE i czytają HARRY’EGO
POTTERA w oryginale. A to jeszcze nie wszystko – każdy uczeń szkoły może sam wymyślić temat lekcji, uwzględniając swoje zainteresowania i preferencje!
· Certyfikowani lektorzy – każdy nauczyciel posiada niezbędne dyplomy i certyfikaty. Dodatkowo, tylko 4% wszystkich kandydatów dostaje możliwość pracy w naszej szkole.
AllRight dba o jakość nauczania i bardzo uważnie wybiera kadrę.
· Kompleksowe nauczanie – zajęcia w AllRight to połączenie teorii na lekcjach indywidualnych, ćwiczeń praktycznych i ulepszania wymowy w klubach konwersacyjnych oraz
nauki nowych słów w aplikacji.

Obecnie w AllRight uczy się ponad 10 000 uczniów z całego świata, a liczba nowych użytkowników wzrasta z każdym dniem.

Tej wiosny szkoła AllRight postanowiła sprawić prezent wszystkim uczniom Po pierwsze, ceny zostały znacznie obniżone: w zależności od wybranego pakietu można otrzymać rabat na 20, 30, a nawet 40%. Po drugie, została wprowadzona opcja wykupienia subskrypcji. Zapoznajcie się ze szczegółami!

Subskrypcja w AllRight
Dzisiaj subskrypcja to najwygodniejsza forma nauki w AllRight. Z subskrypcją cena jednej lekcji jest jeszcze niższa. Kluby konwersacyjne i darmowy dostęp do aplikacji jak zawsze są prezentem – zmienia się tylko cena. Tym sposobem Twoje dziecko otrzyma kompleksowe nauczanie języka angielskiego w najniższej możliwej cenie.

Jak to działa?
Koszt zajęć w subskrypcji jest co miesiąc pobierany z przypisanej do profilu karty. Opłacone lekcje nie posiadają daty wygaśnięcia, są cały czas aktywne. W jednym miesiącu dziecko może uczestniczyć 16 razy w zajęciach, a w następnym tylko 6 – i żadna lekcja nie przepadnie.

Nie zapomnij!
Oprócz niskich cen, subskrypcja podpasuje tym, którzy zamierzają korzystać z aplikacji mobilnej. Umożliwia naukę nowych słów, ćwiczenie wymowy w grze i uczestnictwo w lekcjach na telefonie. Kluby konwersacyjne są oczywiście wliczone w subskrypcję! Usługę można anulować w każdym momencie.

Nazwa firmy: All Right

Telefon: +48-22-602-25-13