Abakus

• Ponad 10 lat pracy w edukacji
  • 22 kraje powierzają nam szkolenie dzieci i nauczycieli

• Doświadczeni i kreatywni nauczyciele
  • Ciągły rozwój i samodoskonalenie naszej kadry
  • Wysoka skuteczność w nauczaniu arytmetyki umysłowej – nasi uczniowie zdobywają najwyższe nagrody w międzynarodowych konkursach
  • Bierzemy pod uwagę wszystkie nowe metody nauczania, testujemy je i dodajemy najskuteczniejsze do naszego arsenału

Nasi uczniowie mogą zapomnieć o żmudnej nauce na pamięć; czeka zabawny i niezapomniany proces. Będą uczyć się arytmetyki mentalnej, a także wykonywać ćwiczenia mózgu. Muszą być przygotowani nie tylko do siedzenia za biurkiem, ale także do grania w wymagające energii gry!

Studenci Centrum Abakus są laureatami licznych konkursów z zakresu arytmetyki umysłowej, a najlepszych przygotowujemy do udziału w międzynarodowych konkursach! Dzięki nam mają okazję sprawdzić swoje umiejętności, a przede wszystkim nawiązać nowe i niepowtarzalne przyjaźnie.

Zajęcia w naszych ośrodkach są zgodne ze standardami Global Abacus & Mental Arithmetic Association.
Nasz zespół z powodzeniem przyjmuje najlepsze międzynarodowe praktyki w szkoleniu z arytmetyki mentalnej.

Abakus odgrywa aktywną rolę w międzynarodowych seminariach poświęconych arytmetyce mentalnej.

Od 2015 roku aktywnie budujemy partnerską współpracę z licznymi ośrodkami edukacyjnymi w wielu krajach, które funkcjonują jako filie i przedstawicielstwa Centrum Abakus.

Nazwa firmy: Abakus

Adres: 85 Great Portland Street, Londyn, Anglia, W1W 7LT, Abakus Centre LLP