Ladys Nails

Ladys Nails

Ze względu na specyficzne wymagania dotyczące stosowania sprzedawanych przez nas produktów, zamawianie w sklepie Lady’s Nails Cosmetics jest dostępne tylko dla specjalistów działających w obrębie stylizacji paznokci, podologii i kosmetologii oraz wellness.

W Żorach oprócz słynnego miasteczka westernowego Twinpigs, parków fitnes czy spokojnego przyczółka na Gichcie, jest jeszcze szczególne miejsce dla kosmetyczek, kosmetologów i podologów – niezwykły sklep Lady’s Nails Cosmetics.

Firmowy sklep kosmetyczno – podologiczny Lady’s Nails Cosmetics znajduje się w Żorach na ul. Świętego Stanisława nr 17 (w budynku nr 17 „B”).
Niedaleko nas znajduje się duży kościół pod wezwaniem Św. Stanisława, VITASPORT i Centrum Stomatologiczne.

Jadąc samochodem ul. Al. Jana Pawła II prosto w kierunku Jastrzębia Zdrój za dużym kościołem należy skręcić w pierwszą uliczkę w prawo.
Zapraszamy.

Jeśli tylko jest Wam po drodze to zapraszamy do naszego sklepu. Zobaczycie u nas nie tylko produkty najlepszych firm kosmetycznych, ale także produkty czołowych producentów urządzeń, mebli i preparatów stosowanych w podologii. Można zobaczyć wszystko na własne oczy, dotknąć je własnymi rękami, skorzystać z fachowych porad naszego personelu, aż w końcu zrobić zakupy.
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 16.00.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: ladys-nails.eu

Adres: Świętego Stanisława 1744-240 Żory

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://ladys-nails.eu/