Zaufana Guwernantka

Zaufana Guwernantka

Szanowni Państwo, opowiem Wam w kilku słowach o tym, dlaczego zdecydowałam się na prowadzenie ekskluzywnej agencji guwernantek, niań i personelu domowego.

Mam odpowiednie kompetencje i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracowałam w placówkach edukacyjnych, jako niania, w końcu jako guwernantka. Miałam przyjemność współpracować z klientami, którzy powierzając mi pod opiekę swoje dziecko, oczekiwali znacznie więcej, niż tylko dopilnowania jego bezpieczeństwa czy przygotowywania posiłków. Dbałam o szeroko rozumiane wychowanie małych podopiecznych – troszcząc się  o ich wszechstronny rozwój, naukę i edukację, wspierając kształtowanie zdrowej sfery emocjonalnej i budując w małym człowieku potencjał umiejętności oraz kompetencji społecznych.

Znam doskonale specyfikę pracy w roli elitarnej guwernantki, znam swoją branżę i oczekiwania rodziców, którzy zmagają się ze znalezieniem odpowiedniej opieki dla swoich dzieci.

Gwarantuję staranną selekcję, zapewniającą najwyższe kompetencje kadry, bezpieczeństwo i profesjonalizm, pełną dyskrecję oraz elastycznie dopasowane do potrzeb warunki współpracy.

Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję bliżej się poznać i będę mogła osobiście opowiedzieć o tym, w jaki sposób mogę wraz z Państwem budować wspaniałą przyszłość Waszego dziecka lub wesprzeć Państwa w kompleksowej opiece nad domem.

Zaufana Guwernantka Olga Siębor posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego potwierdzający o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 24957 co świadczy o legalności naszej firmy.

Z poważaniem
Olga Siębor

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Zaufana Guwernantka

Adres: +48 668 055 860

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://zaufanaguwernantka.pl/