Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie

Cała naprzód z Zamkiem Królewskim w Warszawie

Będzie się działo! Oprócz zaproszenia dla przedszkoli i szkół na lekcje muzealne i do Królewskiej szkoły online na zbliżający się nowy rok szkolny przygotowaliśmy wyjątkowo bogatą ofertę dla rodzin z dziećmi, młodzieży i dorosłych. Wszystko zapowiada się naprawdę ekscytująco.

Zamkowa Akademia Młodego Eksploratora to zajęcia dla dzieci w wieku 7 -12 lat. W programie poznawanie fascynujących dzieł sztuki, które były świadkami przeszłości, wykonanie prac plastycznych powiązanych z tematem zajęć a na koniec, dyplom ukończenia Akademii.

Szlakiem orientalnych opowieści dla rodzin z dziećmi to egzotyczne podróże, dla których tłem będzie ekspozycja wschodnich kobierców w Pałacu Pod Blachą. Kameralne spektakle na motywach Klechd sezamowych Bolesława Leśmiana, z udziałem aktorów Teatru Lalka, będą punktem wyjścia dla interaktywnych warsztatów. Wykorzystane w nich przedmioty codziennego użytku w nowej, nietypowej funkcji okażą się zachętą do inspirującej i kreatywnej zabawy w teatr tym bardziej, że spektaklom towarzyszyć będzie piękna muzyka.

Z maluszkiem w Zamku to zaproszenie dla rodziców i opiekunów, którzy sprawując opiekę nad dziećmi do lat 2, chcą korzystać z dostępu do kultury. Na spotkaniach prowadzonych przez naszych edukatorów w miłej, niespiesznej atmosferze, i z dzieckiem u boku, poznawać będą Zamek i zgromadzone w nim dzieła sztuki.

WAŻNE LINKI:

https://www.zamek-krolewski.pl/edukacja 

https://www.facebook.com/EdukacjaZamekKrolewskiwWarszawie

https://www.instagram.com/edukacjazamekkrolewskiwarszawa/

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Zamek Królewski w Warszawie

Adres: Plac Zamkowy 4, 00-277 Warszawa

Telefon: +48 22 35 55 170

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.zamek-krolewski.pl