Zalesie Mazury Active Spa

Zalesie Mazury Active Spa

W SERCU WARMII I MAZUR

Nasz hotel na Mazurach jest wyjątkowym miejscem, w którym panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Przystosowany jest zarówno do wypoczynku rodzinnego, jak też pobytów grupowych. Atrakcyjna lokalizacja naszego ośrodka wypoczynkowego daje wiele możliwości rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem.

MALOWNICZE POŁOŻENIEnad jeziorem Orzyc Wielki

Ośrodek Wypoczynkowy, znajduje się na uboczu, w czystej ekologicznej strefie z prywatną plażą nad jeziorem Orzyc Wielki, w lesie sosnowo-świerkowym.

Obszerny – 3,5 hektarowy – kompleks Ośrodka rozpościera się pomiędzy jeziorem Orzyc Wielki a rzeczką Pisą, w odległości 3 km na wschód od miasteczka Barczewo, na południe od drogi Olsztyn – Mrągowo – Augustów (droga E16). Zalesie to doskonałe miejsce na wycieczki do głównych atrakcji naszego regionu.

RODZINNE WAKACJEwymarzone miejsce na wypoczynek

Zalesie to wymarzone miejsce na całoroczny wypoczynek na MazurachWakacje z dziećmi na Mazurachurlop nad jeziorem, rodzinny wypoczynek z dziećmi, wczasy nad jeziorem, wczasy rodzinne na Mazurach. Przyjmujemy Gości przez cały rok dlatego też jesteśmy doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek w święta i ferie.

ATRAKCJE DLA DZIECIudany pobyt bez nudy

Z myślą o pobytach rodzinnych hotel nad jeziorem został zaprojektowany tak, aby dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji takich jak: 3 place zabaw pod chmurkąBAJKOLANDIABaby Club dla dzieci do 3 roku życia, Mini Club dla dzieci 3-10 lat, nasza autorska Strefa animacji, jeździki, animacje, basen ze strefą happy kids, prywatna plaża z mini zjeżdżalniami, zjeżdzalnia wodna 60m z wanną hamowną i wiele innych.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Zalesie Mazury Active Spa

Adres: Zalesie 12, 11-010 Barczewo, Polska

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.zalesiemazury.pl/