Zabawkozaur

Sklep z zabawkami dla dzieci oraz artykułami dla niemowląt i rodziców.

Można w nim znaleźć wiele produktów odpowiednich dla dzieci w każdym wieku. Szeroki wybór zabawek sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, a nuda odejdzie w mgnieniu oka! Rodzicom z pewnością spodobają nasze kategorie, w których znajdą między innymi: foteliki samochodowe, łóżeczka, artykuły pielęgnacyjne, bujaki, ubranka dziecięce, buteleczki do mleka, smoczki i wiele innych. Przygoda związana z wychowywaniem małych szkrabów nie musi być uciążliwa, a nasz sklep to ułatwi! Dzięki szybkiej wysyłce dostarczymy nawet pieluchy, które zaraz się kończą, a dzięki wielu promocjom ceny u nas są bardzo atrakcyjne.

Koniec z chodzeniem po sklepach i uciążliwym szukaniem wyprawki. U nas znajdziecie wszystko czego dziecko potrzebuje, by się bezpiecznie rozwijać i przy tym dobrze bawić.

Nazwa firmy: Zabawkozaur

Adres: Galla Anonima 3, Bydgoszcz