Yogattractive - anti-aging Joga Twarzy

Yogattractive - anti-aging Joga Twarzy

Linia Yogattractive jest pomyślana jako logiczna całość, podpowiadamy więc w skrócie co, kiedy, z czym i dlaczego:

1.

Ranek zaczynamy od Eliksiru dla pięknej cery. Jeśli skóra jest w niezadowalającym stanie to oznacza, że brakuje jej składników budulcowych od wewnątrz. Nawet najdroższy kosmetyk nie jest w stanie ich skutecznie dostarczyć. Eliksir do picia jest odżywczą dla skóry i włosów bombą. Odżywiona skóra zareaguje na masaż wyraźną regeneracją.Uwaga: Eliksir ma teraz młodszą siostrę – Płynną Urodę. Jest to stymulator tkankowy doskonałej jakości, który ilością kluczowych składników nie ustępuje Eliksirowi, zawiera natomiast mniej luksusowych dodatków w postaci likopenu, biotyny czy kwasu hialuronowego, dzięki czemu jest przystępny cenowo dla całej rodziny, bo to także „płynne dobre samopoczucie i forma”. Po prostu.

2.

Oczyszczamy cerę Ambrozją do mycia i demakijażu. Jest wręcz anielsko łagodna lecz zarazem nieubłaganie skuteczna przeciw zanieczyszczeniom cery. Nie tylko nie narusza płaszcza hydrolipidowego ale wręcz aktywnie go chroni:

3.

Masaże różnorodnie i głęboko stymulują tkanki naszej twarzy. Każde 5 minut masażu sprawia, że cera regeneruje się jeszcze potem przez wiele godzin! Każdy masaż ma swoją szczególną funkcję, dlatego najlepiej jest je stosować naprzemiennie.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Yogattractive – anti-aging Joga Twarzy

Adres: ul. Paryska 17 / 17 03-945 Warszawa

Strona WWW: https://yogattractive.com