Yamaluje

Yamaluje

Zabawa to najskuteczniejsza nauka rozwijająca wyobraźnię dziecka. Jedną z najbardziej kreatywnych, a zarazem najbardziej intuicyjnych form zabawy jest malowanie i rysowanie. Z myślą o dzieciach stworzyliśmy w Yamaluje kolorowanki na tkaninie do wielokrotnego kolorowania. Nasze kolorowanki to idealna zachęta do radosnej zabawy i tworzenia.

Yamaluje oferuje autorskie, niepowtarzalne kolorowanki na wysokogatunkowych tkaninach. Obrazy przedstawiają ciekawe miejsca, fakty ze świata, nauki oraz przyrody. Poznaj naszą wyjątkową Mapę Świata i Zwierzęta Świata podpisane w języku polskim oraz angielskim. Ilustracje na tkaninach można uzupełniać kolorem oraz domalowywać własne pomysły tworząc swój osobisty projekt.

Co wyróżnia produkty Yamaluje:

Nasz produkt to rękodzieło. Zachęca do twórczego działania, budzi wyobraźnię i bawi. Wywołuje uśmiech i zaangażowanie.

Bezpieczny, wykonany z 100% wysokogatunkowej bawełny z certyfikatem OEKO TEX

Nadruk wykonany bezpiecznym tuszem z wodnymi, bezzapachowymi atramentami pigmentowymi, które są zgodne ze standardami GOTS 5.0 i OEKO-TEX 100

Wielorazowy i praktyczny, wystarczy wyprać by móc malować i cieszyć się mapą od nowa.​ Ważne – podczas zabawy używasz spieralnych flamastrów do tkanin.

Kolorowanki zaprojektowane i wyprodukowany w Polsce, od serca.

Yamaluje to sposób na to jak dobrze się bawić, ucząc się jednocześnie. Samodzielnie lub w grupie.

Maluj, poznawaj, baw się!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Yamaluje

Adres: ul. Ligustrowa 25, 03-995 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.yamaluje.pl/