Wystawa pająków

Wystawa pająków

Wystawa pająków i skorpionów

Przyjdź na wystawę i przekonaj się, że pająk wcale nie jest taki straszny! Na edukacyjnej i pełnej wrażeń wystawie przekonamy, że pająki da się polubić.

Czy wszystkie pająki są jadowite? Czy ptaszniki mogą mieszkać razem? Czy mają specjalne umiejętności? Doświadczeni przewodnicy odpowiedzą na wszystkie pytania i zaskoczą was ciekawostkami. Wystawa jest dostosowana także dla najmłodszych zwiedzających.

Stałe lokalizacje we Wrocławiu (Sky Tower), Krakowie (Bonarka), Warszawie (Pałac Kultury i Nauki) i Katowice (Galeria Katowicka) oferują możliwość zobaczenia ponad 50 egzotycznych gatunków ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. Możecie spotkać m.in. słynna czarną wdowę, największego pająka na świecie – ptasznika goliata  i świecące w ciemności skorpiony.

O każdej pełnej godzinie zwiedzający mogą potrzymać na rękach łagodnego ptasznika i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Przeszkoleni opiekunowie dydaktyczni są na miejscu i zadbają o bezpieczeństwo zwiedzających, a także zwierząt.

Warsztaty z pająkami

WARSZTATY Z PAJĄKAMI, to pierwsze w Polsce takie wydarzenie, które umożliwia poznawanie świata pająków w wyjątkowy sposób. Stworzymy wspólnie dzieła plastyczne, naukowe i  weźmiemy udział w grach edukacyjnych, których tematyka dotyczyć będzie pajęczaków. Warsztaty są ofertą stałą. Zapisy odbywają się na stronie https://wystawapajakow.pl/warsztaty

  • zapraszamy 7 dni w tygodniu w godzinach 10.00 – 20.00
  • zachęcamy do fotografowania
  • o każdej pełnej godzinie odbywa się „żywa lekcja biologii” prowadzona przez opiekuna wystawy

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Wystawa pająków

Adres: +48 883 733 534

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.wystawapajakow.pl/