Wydawnictwo Cojanato

Wydawnictwo CoJaNaTo skupia się przede wszystkim na publikowaniu książek z zakresu edukacji metodami alternatywnymi, opartymi, m.in. na metodzie Montessori. Znajdziecie tu książki o rozwoju duchowym, macierzyństwie oraz te przeznaczone dla dzieci.

Wydawnictwo CoJaNaTo powstało w roku 2010 z inicjatywy Blanki Łyszkowskiej. Bezpośrednim bodźcem do jego powołania były zmiany, jakie w życiu założycielki dokonały się na skutek macierzyństwa. Postanowiła więc zgromadzić wokół siebie ludzi pełnych pasji i zamiłowania do książek z zakresu rozwoju osobistego i edukacji alternatywnej. To właśnie edukacji poświęcona jest większość publikacji wydawanych przez oficynę CoJaNaTo od roku 2014.

Myślą przewodnią, jaka przyświeca działalności wydawnictwa są słowa Marii Montessori:

Dziecko, które naprawdę pokochało swoje otoczenie i wszystkie żyjące stworzenia, które odkryło radość i entuzjazm w pracy, daje nam powód, by mieć nadzieję? Nadzieję na pokój w przyszłości.

Nakładem CoJaNaTo ukazały się, jak dotąd książki, takich autorów jak: Aneta Ryfczyńska, Chelo Manchego, Eline Snel, Garry Gilfoy, Jamie Sams, Joanna Berendt czy Rudy Simone. Są to zarówno publikacje naukowe, jak i poradniki związane z edukacją, ezoteryką, rozwojem duchowym i osobistym. Nie brakuje także książek skierowanych do dzieci. Z pewnością każdy, komu leży na sercu pogłębianie swojej wiedzy o edukacji dziecka znajdzie coś odpowiedniego dla siebie na poniższej liście publikacji.

Nazwa firmy: Wydawnictwo Cojanato

Adres: ul. Pustelnicka 48/4, 04-138 Warszawa