Wydawnictwo Blue Butterfly

Wydawnictwo Blue Butterfly

Tworzymy i wydajemy wysokiej jakości książki edukacyjne, dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które zastanawiają oraz skłaniają do dalszych przemyśleń.  Książki dla dzieci uczą, bawią, podpowiadają i na pewno nie pozwolą się nudzić. Bogato ilustrowane zabiorą w świat pełen pasji i piękna. Konsultowane z psychologiem, oryginalne, nasycone ciepłem, czasem radosne, a czasem smutne, wypełnione po brzegi rysunkami – uczą empatii i zrozumienia rzeczywistości, jak również poszanowania i miłości do zwierząt.

Nasze książeczki są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3+) i (4+) – seria „Poznaj Alfabet i …”, cykl „Frida i Przyjaciele” oraz dla starszych dzieci i dorosłych (7+) – „Prawdziwe Historie o Miłości”.

Autorka Aggie Szyfter, artystka malarka i dziennikarka, pisze teksty swoich książek oraz oryginalnie je ilustruje.

Co mówią nasi czytelnicy:
„Trzy małe pieski bawią i uczą, a przede wszystkim nie pozwalają się nudzić!”
„Świetna zabawa edukacyjna dla dzieci i dorosłych!”
„Przepiękne, magiczne ilustracje”.
„Jakie ładne ilustracje! (…) Książki będą na prezenty dla wnucząt. Sami z żoną też poczytamy”.
„Język, który podczas czytania z dzieckiem pozwala przypomnieć sobie niektóre znaczenia słów”.
„Moje dziecko jest zajęte książeczką przez dłuższy czas. A przede wszystkim dowiaduje się nowych rzeczy!”  
 

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Wydawnictwo Blue Butterfly

Adres: 00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 2/29

E-mail: [email protected]

Strona WWW:  https://bluebutterflyeditions.eu/