WS Wild Strawberry Ltd

WS Wild Strawberry Ltd

„WS Play” Zielone Maty Przerostowe na Place Zabaw

Z przyjemnością prezentujemy Państwu bezpieczną nawierzchnię na place zabaw w zielonym kolorze!

Bezpieczne nawierzchnie pozwalają na zabawę bez ryzyka poważnych obrażeń przy upadku.
Dzięki swojej strukturze maty przerostowe pozwalają trawie rosnąć, przykrywając nawierzchnię placu zabaw – jednocześnie zachowując właściwości antypoślizgowe i absorbujące uderzenia.

Zielone maty na place zabaw poza właściwościami znanymi w ich czarnym odpowiedniku, niewątpliwie poprawiają estetykę placu zabaw w okresie jesienno-zimowym – gdy trawa nie rośnie.

Nasi technicy opracowali metodę na produkcję zielonych mat „WS Play” przy jednoczesnym zachowaniu właściwości czarnych mat przerostowych. Dzięki czemu możemy zaoferować estetyczne maty zgodne z normami BS EN1177:2008 (Krytyczna Wysokość Upadku), a także BS7188 (Antypoślizgowość) oaz BS EN 4790:1987 (Trudnopalność).

Z naszymi zielonymi matami nie muszą już Państwo czekać na wzrost trawy, aby powierzchnia placu zabaw pokryła się zielenią! Oczywiście poza niewątpliwym wzrostem estetyki nasze maty posiadają wiele walorów użytkowych. Łatwość i prostota montażu połączone z niską ceną, czynią ten produkt idealnym do zastosowania jako bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw, siłownię zewnętrzną, a także wszędzie tam gdzie zależy nam na ochronie zieleni przed zadeptaniem. Maty „WS Play” doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie chodników, ścieżek spacerowych oraz pól golfowych i zielonych terenów miejskich.

Jeśli zależy Państwu na jeszcze tańszej bezpiecznej nawierzchni, wówczas zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na standardowe maty na plac zabaw w kolorze czarnym.

Nasze maty na place zabaw WS Play posiadają poniższe certyfikaty:

-Krytyczna bezpieczna wysokość upadku przekraczająca 3 metry według normy BS EN 1177:2019+AC:2019-04
-Atest higieniczny PZH

Wymiary maty przerostowej WS Play to: 1m x 1,5m x 23mm

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: WS Wild Strawberry Ltd

Telefon: 22 208 78 80

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.wsltd.eu/