WooBrick Sp. z o.o.

WooBrick Sp. z o.o.

Wiemy, że jesteś dobry w te KLOCKI

Zestawy QUBTRIX to jedyne interaktywne, drewniane zabawki, kompatybilne ze standardem najpopularniejszych klocków na świecie.

9 modeli klocków – każdy inny, wyjątkowy i niezastąpiony! To z nich powstały piewsze zestawy Qubi QUBTRIX

TOWER daje największe możliwości w budowaniu konstrukcji różnego typu. Wieżę można połączyć z każdym innym elementem QUBTRIX, ale nie tylko. Wieża, podobnie jak inne klocki QUBTRIX daje nieograniczone możliwości zabawy. Pozwala budować tory z wykorzystaniem m.in. najpopularniejszych klocków na świecie. Jest sercem każdego toru.

Klocki z rodziny STAIRS umożliwiają budowanie wielopoziomowych konstrukcji. Pozwalają one na transport kuli z wyższego na niższy poziom lub odwrotnie – z niższego na wyższy, bezpośrednio po torze. Klocek FAST STAIRS pozwala na przyspieszenie kuli przejeżdżającej przez niego.

Dzięki klockom C-TURN możliwa jest budowa zakrętów. W zależności od ułożenia klocka, kula porusza się w prawo lub w lewo

Dzięki klockom 2C-TURN możliwa jest budowa zakrętów. W zależności od ułożenia klocka, kula porusza się w prawo lub w lewo na dwóch niezależnych torach.

Klocek typu BASKET zatrzymuję całkowicie wpadającą do niego kulę. Stosowany w miejscu kończącym budowany tor.

SPINNER za pomocą ruchu spiralnego rozpędza kulę i przez otwór znajdujący się w centralnej części przekazuje ją na niższy poziom. Dodatkowo miesza kule, które losowo opuszczają klocek, a także opóźnia moment ich spadku na niższy poziom.

Klocek typu RAMP pozwala na przyspieszenie lub spowolnienie kuli poruszającej się po tym samym poziomie toru. Rodzaj uzyskanego efektu zależy od ustawienia klocka względem kierunku toczącej się kuli. Efektem jego zastosowania może być zmiana kierunku ruchu kuli. Element może zostać zastosowany jako klocek startowy, bądź posłużyć do przechwytywania kul wypadających z klocków typu SPINNER lub HOLE. Geometria klocka sprawia, że może on zostać wykorzystany jako skocznia.

Charakterystycznym elementem klocka HOLE jest otwór w środkowej jego części. Ten typ klocka QUBTRIX jest niezbędny w przypadku budowy torów wielopoziomowych, umożliwia on bowiem „zrzucenie” kuli na niższy poziom budowanej struktury.

Klocek START-STOP służy do konstruowania początkowego lub końcowego fragmentu toru. Dodatkowo kończy podróż kuli w ślepym zaułku.

Z elementów wznoś wysokie wieże i montuj rozmaite tory, po których kulki będą się poruszać do celu.

Łączenie klocków dzięki pinom jest naprawdę proste, a kompatybilność z innymi klockami zapewnia zabawę bez końca!

QUBTRIX nie tylko bawi, ale również uczy. Układania rozmaitych budowli pobudzi kreatywność i wyobraźnię , poprawi zręczność manualną i zmysł przestrzenny dziecka. ROzwijanie tych umiejętności w młodości będzie przynosić korzyści w dorosłym życiu.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: WooBrick Sp. z o.o.

Adres: Chomranice 31, 33-394 Chomranice

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://woobrick.com