Willa Alfa

Willa Alfa

W sercu Kudowy Zdroju, jednego z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk Sudetów, leży WILLA ALFA, okazały budynek z ponad 100-letnią tradycją. Klasyczna architektura, stylizowane wnętrza, obsługa na najwyższym poziomie oraz miła atmosfera czynią wypoczynek w naszej Willi czymś niezapomnianym i wyjątkowym.

Willa usytuowana jest w samym sercu popularnej miejscowości turystycznej Kudowa-Zdrój, u podnóża Gór Stołowych. Pijalnia wód mineralnych oddalona jest od obiektu o 250 metrów.

Dbając o Państwa komfort i znakomite samopoczucie do dyspozycji oddajemy dwa typy pokoi: standard i delux. Mamy pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami w srodku są suszarki i ręczniki, TV i dostępem do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi, w każdym pokoju jest czajnik, szklanki, lodówka.

Niektóre pokoje dysponują również balkonem.

Każdego ranka zapraszamy na śniadanie, które serwowane jest w jadalni.

W Willi Alfa na turystów czekają ponadto siłownia, fotel relaksacyjny, ogród, wiata grillowa, miejsce na ognisko oraz boisko do siatkówki dla dzieci trampolina. .W trakcie pobytu można też skorzystać z wypożyczalni kijków nordic walking.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Willa Alfa

Adres: ul. Słoneczna  12a, 57-350 Kudowa Zdrój

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://alfakudowa.com/