Wielcy Malcy

Dla dużych i małych. Dla tych, którzy chcą kreatywnie spędzić czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie.
Wielcy Malcy to Wielka Przygoda. Nie zwlekaj! Leć z nami w ten magiczny świat…

Radość dla całej rodziny

Wielcy Malcy to miejsce, w którym dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Pozwalamy wierzyć, że wszystko jest możliwe. Z nami marzenia się spełniają. Zabawa kreatywnymi zabawkami przenosi dziecko w inny, magiczny świat, do którego wstęp mają zarówno ci więksi, jak i mniejsi miłośnicy fantastycznej rozrywki. Cenimy sobie oryginalność i niezależność. Jesteśmy otwarci na wyzwania. Śmiało, lecz odpowiedzialnie, odkrywamy nowe lądy. Nie zapominamy też o bezpieczeństwie, tak by Wielcy Malcy mogli zasmakować Wielkiej Przygody w towarzystwie ekologicznych, najwyższej jakości zabawek, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Naszą misją jest uszczęśliwianie dzieci i ich rodziców. I jesteśmy z tego dumni!

Nazwa firmy: Wielcy Malcy

Adres: Kopanina 34, 60-105 Poznań