Wersalin

Meble, wyposażenie szkół i przedszkoli

Przedstawiamy ofertę firmy Wersalin specjalizującej się w dystrybucji kompleksowego wyposażenia obiektów oświatowych. Oferujemy solidne meble szkolne i przedszkolne, w tym ławki, krzesła, a także tablice, pomoce dydaktyczne, urządzenia multimedialne czy sprzęt sportowy.

Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, aby wachlarz naszych towarów i usług był atrakcyjny i spełniał oczekiwania Klientów. Dostępne w naszej ofercie meble dla szkół są zaprojektowane z myślą o wygodzie i potrzebach użytkowników – zarówno najmłodszych, jak i tych starszych. Polecamy praktyczne krzesła drewniane składane oraz nowość – zaślepki plastikowe do stołów i krzeseł chroniących podłogę przed zniszczeniem.

W firmie Wersalin znajdziecie Państwo pełne doradztwo i konkurencyjne ceny. Jeżeli macie pytania na temat produktów, formy zakupu czy dostawy, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy!

Meble Szkolne – Wyposażenie Przedszkoli i Szkół – Krzesła Szkolne