Vislow Resort

VISLOW Resort to nowo powstała przestrzeń do wypoczynku w Wiśle Czarne. 9 wolnostojących budynków tworzy resort ze 125 apartamentami o wysokim standardzie, restauracją, kawiarnią oraz SPA. Z racji położenia VISLOW w sercu Beskidu Śląskiego naszym nadrzędnym celem było połączenie resortu z otaczającą przyrodą. Symbolem udanej harmonii jest zachowanie naturalnego stawu oraz widok na okalające VISLOW lasy z każdego apartamentu.

Apartamenty

Przestrzeń, światło i funkcjonalność – to trzy najważniejsze cechy naszych apartamentów. Przestrzeń wynika z powierzchni, która wynosi od 33 do 60m2. Światło dają duże okna oraz przeszklone tarasy z widokiem na lasy wiślańskie. O funkcjonalność zadbaliśmy dodając do każdego apartamentu aneks kuchenny z jadalnią. Komfort Gości jest dla nas najważniejszy.

Lokalizacja

Niedaleko drogi wojewódzkiej nr 942 w kierunkach Szczyrk – Bielsko-Biała oraz Katowice. W odległości 5 km od Rynku w mieście Wisła, pośród Beskidzkich lasów i okrytych spokojem Beskidów. Idealna baza na górskie wędrówki; z Vislow wyjdziemy prosto na okoliczne szlaki, których opisy znajdziecie na naszym blogu, oraz w zakładce „Atrakcje”, np. od dobrze wszystkim znanej Baraniej Góry dzielą nas zaledwie 4 godziny drogi 😉

W Wiśle znajdziecie również mnóstwo innych atrakcji dla osób dorosłych, a także dla dzieci!

Więc informacji o Mieście Wisła znajdziecie tutaj: Wisła, Miejscowość turystyczna, Perła Beskidów (wisla.pl)

Nazwa firmy: Vislow Resort

Adres: ul. Czarne 3E, Wisła