VEST-POL POLAND

VEST-POL POLAND

Firma Vest-Pol rozpoczęła swoją działalność w roku 2006 jako pionier w produkcji terapeutycznych artykułów obciążeniowych na terenie Polski.

Wszystko zaczęło się od konieczności uszycia kamizelki obciążeniowej (obciążonej) oraz kołdry obciążeniowej dla mojego syna (zaburzona integracja sensoryczna) ze względu na  zupełny brak tego rodzaju asortymentu na polskim rynku.

Sprzęt ten stał się niezbędny i bardzo pomocny podczas zajęć w przedszkolu, później również podczas lekcji w szkole, w czasie ćwiczeń terapeutycznych. Hasło “integracja sensoryczna” towarzyszyło nam teraz na co dzień. Dobrze znamy rzeczywistość i realia rodzin z dziećmi potrzebującymi wsparcia i opieki specjalistów. Dobrze znamy bezsenne noce, agresję, rozkojarzenie i brak koncentracji. Nie wspominając o “karcie stałego klienta” na oddziale chirurgii dziecięcej…

Aprobata, poparcie i pomoc terapeutów zmobilizowały mnie do uruchomienia produkcji na szeroką skalę i założenia sklepu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy wprowadziłam nowe kategorie wyrobów, obejmujące zarówno produkty niezbędne podczas pracy terapeutycznej, pomagające w codziennym funkcjonowaniu w domu, jak i różnego rodzaju pomoce edukacyjne, wyposażenie sal czy nawet pościel i gamę produktów z naturalnymi wypełnieniami.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: VEST-POL POLAND

Adres: ul. Sochaczewska 211, 05-850 Kaputy

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://vest-pol.pl