Vanuba

Vanuba

VANUBA to polska marka obuwnicza kojarzona z naturą, najwyższą jakością i wygodą. Ręczne zszywanie skór owczych sprawia, że domowe obuwie marki VANUBA jest nie tylko komfortowe i trwałe, lecz także chętnie wybierane jako synonim życia w stylu slow life i hygge – poszukiwania przyjemności w życiu codziennym.

Vanuba – slow life i hygge jest naszą inspiracją

Hygge to idea, filozofia, styl życia. To niejedno, ale cały szereg zachowań i nawyków, które wdrażamy do swojej codzienności. Hygge pochodzi z Danii. Już od dłuższego czasu to właśnie Duńczycy wiodą bowiem prym w kategorii najbardziej zadowolonych narodów w Europie i najprawdopodobniej również na świecie. I właśnie na tym bazuje hygge. Filozofia ta opiera się na umiejętności cieszenia się z drobnych rzeczy, w tym zupełnie prostych przyjemności. Trudno znaleźć odpowiednik słowa „hygge” w języku polskim. Wydaje się jednak, że to słowo z roku na rok coraz mocniej osadza się w naszym słowniku. Hygge nie uprawia się przy tym w samotności. Ważnym elementem tej idei jest spędzanie czasu w gronie najbliższych – rodziny i znajomych. To właśnie próbujemy przekazać w naszych produktach. Marka Vanuba bazuje na równości, zaufaniu, naturalności i wszystkich innych ważnych wartościach, które chcielibyśmy nie tylko sami w sobie kształtować, ale również przekazywać młodszym pokoleniom. Istotnym elementem filozofii hygge jest również czas na odpoczynek. Nasze buty to komfort i wygoda, których każdy potrzebuje w chwilach wytchnienia.

Vanuba – marka z tradycjami

Dla wielu klientów VANUBA liczy się także to, że zostały wyprodukowane w Polsce, wspierając lokalny rynek. U podstaw sukcesu marki VANUBA leżą wielopokoleniowe wartości firmy rodzinnej państwa Rusnaków z Nowego Targu, którzy od przeszło 25 lat stawiają na doświadczenie, tradycję oraz własną technologię opracowywaną przez lata. Zawsze z dbałością o każdy szczegół – począwszy od ręcznej selekcji najwyższej jakości skór, poprzez staranny proces wytwórstwa, aż po doskonały, designerski produkt finalny. To obuwie, które jest trwałe i ponadczasowe. Nawiązuje do najpiękniejszych tradycji podhalańskich. Ma w sobie również nutę stylu skandynawskiego oraz eleganckiego minimalizmu. Nasze obuwie domowe mają opowiadać pewną historię. Przywoływać wspomnienia sielankowej atmosfery przytulnego domu, pełnego miłości i ciepła, a także zimowych wieczorów przy kominku. Co przy tym istotne skóry użyte do produkcji obuwia Vanuba są zszywane ręcznie i dopracowane w każdym, najdrobniejszym detalu. Staramy się tworzyć je w taki sposób by wyrażały wewnętrzną harmonię ducha i ciała. Poza tym marka powstała w odpowiedzi na codzienne potrzeby Polaków. To typowe obuwie domowe, które doskonale nosi się podczas wykonywania codziennych obowiązków, ale i odpoczynku. Można w nich sprzątać, gotować, ale i relaksować się na kanapie, czytając dobrą książkę. Marka Vanuba nie stoi w miejscu. Nieustannie modyfikujemy i udoskonalamy nasze produkty, starając się stworzyć modele idealne, dbające o komfort i potrzeby stóp.

Vanuba – komfort i wygoda dla Twoich stóp

Obuwie domowe VANUBA zapewnia użytkownikom – dorosłym i dzieciom – wyjątkowe uczucie komfortu, który leży u podstaw dobrego samopoczucia na co dzień, odpoczynku dla ciała i wewnętrznej harmonii ducha. Już od pierwszych minut od założenia można poczuć miękki puch i zarazem błogi relaks. Obuwie domowe Vanuba docenia się przede wszystkim po ciężkim dniu i wielu przebytych kilometrach. To kapcie, które umożliwiają szybką regenerację i dają ukojenie zmęczonym stopom. Długo szukaliśmy właściwych materiałów, które są nie tylko wygodne, ale jednocześnie w pełni bezpieczne. Delikatna, owcza skóra nie podrażnia skóry, a także nie uczula jej, dzięki czemu nasze obuwie domowe przypadnie do gustu również dzieciom. Nasze obuwie domowe Vanuba to absolutne must-have dla wszystkich osób, żyjących ekologicznie i w stylu hygge. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz swój ulubiony model. Oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe rozmiary w wariancie damskim, męskim oraz dziecięcym.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Vanuba

Telefon: +48 728 334 189

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://vanuba.com