Uniwersytet Dzieci

Czym są studia dla dzieci?

To warsztaty i wykłady dla dzieci w wieku 6-16 lat. Stacjonarnie w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu oraz zdalnie dla dzieci z każdego miejsca w Polsce.

Podczas zajęć dzieci otrzymują odpowiedzi na nurtujące ich pytania i eksperymentują pod okiem ekspertów. Wiedza naukowców razem z naszą Metodą Pytań i Doświadczeń rozbudzają ciekawość, a dzieci odkrywają, że nauka może być fascynująca. To pierwszy stopień do ich rozwoju i odkrywania pasji!

Kim jesteśmy?

Fundacja Uniwersytet Dzieci od 2007 roku działa non-profit na rzecz dzieci. Organizujemy zajęcia, tworzymy materiały dla nauczycieli, wspieramy dyrektorów szkół oraz pomagamy w niełatwej roli rodzica. Naszymi działaniami inspirujemy ponad 150 tysięcy dzieci rocznie i pomagamy w budowaniu lepszej przyszłości!

Nazwa firmy: Uniwersytet Dzieci

Adres: ul. Tyniecka 35, 30-323 Kraków