Unilux

Unilux

UNI-LUX sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor zaawansowanych technologicznie produktów włoskiej marki FRAL S.r.l. Już od 1993 roku oferujemy na polskim rynku wysokojakościowe rozwiązania dla przemysłu, jak również dla domów i pomieszczeń biurowych. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajduje się szerokie portfolio osuszaczy powietrza, klimatyzatorów przenośnych (np. linia Super Cool) i piecyków naftowych firmy CORONA – pochodzącego z Japonii największego na świecie producenta ogrzewaczy mobilnych. Wśród naszych produktów znajdują się również oczyszczacze powietrza (brytyjskiej marki premium Prem-I-Air), nawilżacze powietrza (niemieckiej marki Brune) i przemysłowe klimatyzatory koreańskiej marki Weltem.

Rozwijana od ponad 25 lat oferta naszego sklepu sprawiła, że dzisiaj możemy się pochwalić największą gamę osuszaczy (domowych i przemysłowych, kondensacyjnych i absorpcyjnych) na polskim rynku. Znajdziesz u nas również bardzo szeroki wybór klimatyzatorów przenośnych (profesjonalnych i domowych), wentylatorów, urządzeń do cyrkulacji, nawilżania i oczyszczania powietrza, a także piecyków naftowych.

Niektóre z naszych sukcesów rynkowych to m.in.:

  • wprowadzenie jako pierwsi i wypromowanie na polskim rynku osuszaczy (w tym kondensacyjnych) i uświadomienie konsumentom ich zalet (szeroko zakrojone kampanie informacyjne),
  • spopularyzowanie w Polsce klimatyzatorów przenośnych dzięki wprowadzeniu do oferty (od 2013 roku) wydajniejszych odmian, które można umieścić na zewnątrz pomieszczenia (min. Fral FSC14, FSC14SC, FSC09). W 2019 jako jedyni w naszym kraju wprowadziliśmy plenum – nowatorskie rozwiązanie zwiększające wydajność klimatyzatorów jednorurowych,
  • wprowadzenie i popularyzacja klimatyzatorów dwururowych, które mogą skutecznie konkurować z klimatyzatorami typu split.

Od samego początku więc wyznaczamy rynkowe trendy, co jest możliwe dzięki współpracy z innowacyjną marką FRAL, której produkty należą do europejskiej awangardy urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i osuszaczy.

Uzupełnieniem naszej oferty jest gęsta sieć punktów serwisowych – ponad 30 placówek na terenie całej Polski, dzięki czemu nie musisz martwić się o obsługę serwisową swojego urządzenia.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Uni-Lux sp. z o.o.

Adres: ul. Jana Kazimierza 61, 01-267 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://uni-lux.eu/