Ultra-Viol

Ultra-Viol Polski producent wirusobójczych i bakteriobójczych lamp UV-C do bezpiecznej dezynfekcji w przedszkolach.

ULTRA-VIOL jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą sprzęt medyczny i lampy UV. Od 1993 roku nasz asortyment lamp do dezynfekcji rozrósł się do kilkadziesiąt typów. Lampy wirusobójcze i bakteriobójcze wykorzystywane są do dezynfekcji powietrza i powierzchni. Dezynfekcja promieniowaniem UV-C jest tanią i skuteczną metodą podniesienia czystości mikrobiologicznej. Szczególnie lampy wirusobójcze i bakteriobójcze przepływowe dezynfekujące powietrze w obecności ludzi są niezastąpione w przedszkolach, żłobkach, salach zabawa i wszelkich skupiskach ludzkich. Przepływowe lampy UV-C produkcji Ultra-Viol cieszą się dobrą opinią wśród nauczycieli przedszkolnych, opiekunów oraz użytkowników związanych z innymi branżami. Na szczególną uwagę zasługuje seria przepływowych lamp UV-C ASEPTOR Basic, które cechują się wyjątkową skutecznością, cichą pracą oraz estetycznym wyglądem. Pandemia COVID-19 sprawiła, że lampy UV-C Ultra-Viol weszły do standardowego wyposażenia również w gabinetach kosmetycznych, salonach urody, hotelach, restauracjach, biurach i wielu innych miejscach gdzie czyste powietrze jest warunkiem dobrej jakości świadczonych usług.

Lampy UV-C produkcji Ultra-Viol to przebadane, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie problemów z wirusami, bakteriami, pleśniami, grzybami oraz wszelkimi innymi mikroorganizmami.

Wszystkie oferowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Liczne referencje potwierdzają jakość i walory użytkowe oferowanego sprzętu medycznego. Produkowany sprzęt medyczny sprzedawany jest w całej Europie i na świecie.

Nazwa firmy: Ultra-Viol

Adres: Stępowizna 34, Zgierz, 95-100, Polska