Twój styl - rowery dziecięce

Twój styl - rowery dziecięce

Mistrzem nikt się nie rodzi, mistrzem się zostaje. A co czyni mistrz? Praktyka już od najmłodszych lat. Utalentowani rowerzyści zaczynali trening krótko po tym, jak nauczyli się chodzić. Jeśli Twoje dziecko chętnie wsiada na rower i garnie się do tego sportu, poznaj naszą ofertę rowerów dziecięcych. Pamiętaj jednak, że na początku to tylko zabawa, ale nigdy nie wiadomo, kiedy Twoje dziecko zacznie traktować ją poważnie.

Na początek drogi – rowery 16 cali

Dobry rower dziecięcy to podstawa, zarówno dla przyjemnej jazdy, jak i Twojego spokoju o bezpieczeństwo dziecka. W Kands znajdziesz rowery dla dziewczynek i chłopców, a w szczególności:

  • rowery dla 4 latka
  • rowery dla 5 latka
  • rowery dla 8 latka
  • rowery dla 10 latka

Twój maluch jeszcze niedawno stawiał pierwsze kroki, a dziś chce już wsiąść na rower? Twoje dziecko dorasta, nadal jednak potrzebuje Twojej opieki. Dzięki Tobie może mieć to, co najlepsze i najbezpieczniejsze. Wybierając rower dziecięcy kierujesz się właśnie tym, ale i rozsądkiem. W Kands mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę rowerków dla dzieci w dobrej cenie. Znajdziesz tutaj propozycje rowerów dla 4 latków rowerków dla 5 latków.

Lekkie i wygodne rowery dziecięce

Dla Ciebie i Twojego początkującego rowerzysty mamy tylko sprawdzone modele rowerów dziecięcych o lekkiej konstrukcji, ciekawych kolorach i zabezpieczeniach, takich jak na przykład dwa dodatkowe kółka. Rowery dla 4 latka i rowery dla 5 latka to dobra zabawa, nauka, a przede wszystkim pierwszy krok do wielkiej pasji. Kands rowery 16 cali są idealne na początek drogi. Jeśli chcesz spełnić marzenia Twojego dziecka, to poznaj ofertę rowerów dziecięcych Kands. Rowery dla dzieci Kands to wstęp do dobrej zabawy. Te rowery współgrają z młodym rowerzystą, dzięki czemu trudna nauka jazdy staje się przyjemnością. Rowery dziecięce Kands to dobry start dla Twojego dziecka.

Dla nieco starszych – rowery 20 cali

Rowery 20 cali – przy tej wielkości już robi się poważnie. To propozycja rowerów dla dziewczynek i chłopców powyżej 6 roku życia. Rowery dziecięce dla starszaków charakteryzują się przede wszystkim brakiem dodatkowych kółek. Ponadto mają solidną ramę, regulowane siodełko i barwy odpowiednie dla dorosłych. Wiemy, że w tym wieku dzieci lubią eksperymentować, zatem stworzyliśmy takie konstrukcje, które będą odporne na poznawanie świata przez Twoje dziecko. W naszej nowej ofercie na szczególną uwagę zasługują rowery dla dziewczynek 8 lat i rowery dla dziewczynek 10 lat.

Kolorowe rowery dla dziewczynek

Dzięki opływowym kształtom, a przede wszystkim obniżonej ramie, każda młoda dama, będzie mogła wsiąść na swojego rumaka bez problemu. Co więcej – w ulubionej spódniczce lub sukience. Na kierownicy dodatkowo można zamontować koszyk na torbę lub plecak. Rowery dla dzieci Kands to połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i dobrej zabawy.
To rowery, na których dziecko może jeździć do szkoły, a po szkole eksperymentować z kolegami i koleżankami na bardziej wymagających terenach. Jako rodzice zadbaliśmy o to, aby rower służył Twojemu dziecko przez wiele lat. Sprawdziliśmy to i wiemy, że rowery dla dzieci Kands mają to, czego każdy młody rowerzysta potrzebuje.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Twój styl – rowery dziecięce

Adres: Zgórsko 36,  39-308  Wadowice Górne

Telefon: +48 606 719 842

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://polskie-rowery.pl/