Toysik

Toysik

Sklep internetowy powstał z myślą o dzieciach i ich rodzicach. W naszej ofercie proponujemy Państwu produkty najwyższej jakości, jednocześnie dbając o jak najbardziej przystępną cenę.
Oferujemy zabawki i akcesoria dla dzieci w różnym wieku, od tych najmłodszych do tych najstarszych. Tak naprawdę ciężko określić wiek graniczny, gdyż z wielu produktów znajdujących się w naszym sklepie znajdą coś dla siebie nawet Rodzice tychże pociech.
Stawiamy nie tylko na jakość, ale i na bezpieczeństwo, dlatego nasze produkty są wykonane z bardzo dobrych materiałów, a większość z nich objęta jest certyfikatami spełniającymi normy europejskie.

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, Święta Bożego Narodzenia czy Dzień Dziecka i nie widzisz u nas zabawki, która Cię interesuje, a upłynęło już wiele godzin na poszukiwaniach konkretnej oferty? Napisz do nas! Postaramy się znaleźć pożądany produkt lub zaproponować Ci coś bardzo zbliżonego.

Przy zakupie większej ilości zabawek możemy się dogadać. Jesteśmy elastyczni, a więc zachęcamy do kontaktu w każdej sprawie oraz śledzenia naszych portali społecznościowych i aktualności na stronie, gdzie będą pojawiać się różnego rodzaju promocje i zniżki.

Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy konkurencyjne ceny zabawek o szerokim spektrum wyboru.

Zapraszamy do zakupów i kontaktu drogą mailową lub na Facebooku. Zawsze staramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Dodatkowo, zachęcamy do polubienia, udostępnienia i aktywnej obserwacji naszego profilu na Facebooku, gdzie będą się pojawiać różne informacje m.in. na temat promocji czy nowych produktów.

Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz zapraszamy do zakupów!
Toysik

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Toysik

Facebook: https://www.facebook.com/ToysikPL

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://toysik.pl/