ToddleRoad

Kochamy pokazywać dzieciom prawdziwy świat. Chcemy, by wiedziały, że naszymi wyborami kształtujemy rzeczywistość. Uważamy, że prostota pobudza kreatywność.

Dzieci chcą budować, tworzyć, konstruować i nie lubią sztucznego ograniczania ich możliwości. Uwielbiają bawić się samochodami, a brakuje im ulic.

Rodzice szukają bezpiecznych produktów wspierających rozwój i zabawę dzieci. Chcą kupować produkty dobrze zaprojektowane. Lubią zabawki uniwersalne i cenią łatwość utrzymania porządku. W końcu to oni najczęściej je sprzątają 🙂

Dlatego stworzyliśmy to, czego nam brakowało: elastyczne i szerokie ulice do układania, o prostym designie, które dają mnóstwo możliwości. Możecie je budować jak chcecie i gdzie chcecie, a do zabawy wykorzystać dowolne pojazdy. Zapakowaliśmy je w wygodne pudełka, które także mogą służyć do zabawy i przechowywania samochodów.

Ulice ToddleRoad  są w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych – przeszły testy chemiczne, fizyczne i mechaniczne w polskim laboratorium. Produkujemy je w Europie. A, no i pachną wanilią.

Nazwa firmy: ToddleRoad

Adres: ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza 12, 43-300 Bielsko-Biała