Telesforki

Telesforki

Poduszki do ŚLIZGANIA!

Poduszka ślizgowa służy do zjazdów po śniegu dla dzieci jak i dorosłych.

Można ją także zastosować jako futurystyczny element wyposażenia wnętrza jako siedzenie lub podparcie. Poduszka Telesforki jest wykonana z materiału z jakiego produkuje się banery. Dzięki temu jest odporna na ścieranie oraz rozdarcia. Z łatwością wytrzymuje niskie temperatury, aż do -35C, dzięki czemu bez obaw zabierzecie poduszkę na rodzinne, górskie wyprawy.

Poduszka Telesforki idealnie sprawdzi się również jako miękka poduszka do siedzenia podczas pikniku, czy wypraw nad jezioro.

Wnętrze poduszki wypełniono granulatem z recyklingu, w skład którego wchodzi zmielona pianka poliuretanowa zapewniająca wyjątkową miękkość i odpowiednie dopasowanie do kształtu użytkownika.

Poduszka Telesforki spełnia europejskie normy EN 71 i certyfikat CE i została w całości wykonana w Polsce.

Charakterystyka

Poduszka zjazdowa

Poduszka ślizgowasłuży do zjazdów po śniegu dla dzieci jak i dorosłych. Można ją także zastosować jako futurystyczny element wyposażenia wnętrza jako siedzenie lub podparcie.

Do poduszki zaleca się stosowanie ochraniaczy oraz kasku ochronnego w celu zmniejszenia ryzyka uszkodzeń głowy w przypadku upadku.

Parametry

Poduszka zjazdowa

Poduszka zjazdowa jest wykonana z materiału pokrytego tworzywem sztucznym PVC. Charakterystyczną cechą tego materiału jest zarówno bardzo duża wytrzymałość na rozrywanie jak i na ścieranie. Materiał ten doskonale zachowuje się w niskich temperaturach do – 35 ˚C jak i w warunkach podwyższonej wilgotności podłoża nie tracąc przy tym elastyczności i sprężystości. Wnętrze poduszki wypełnione jest granulatem, w skład którego wchodzi zmielona pianka poliuretanowa.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Telesforki

Adres: Binowo 40, 74-106 Stare Czarnowo

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.telesforki.pl/