Teatr Piasku Online

Teatr Piasku Online

SPEKTAKLE TEATRU PIASKU ONLINE – WARTOŚCIOWY SPOSÓB NA RODZINNY WEEKEND LUB ZAJĘCIA GRUPOWE

Czy chcesz pokazać swojemu dziecku coś innego niż gry komputerowe i powtarzalne programy telewizyjne, coś nowego i ekscytującego, co rozwinie jego wrażliwość i zainteresowanie sztuką?

Czy szukasz propozycji na wspólne rodzinne wieczory z rozrywką, która urozmaici czas spędzany w domu i dzięki której dni przestaną wyglądać jednakowo?

Czy chcesz, aby Twoi uczniowie podczas zajęć ciekawie spędzili czas i nauczyli się czegoś nowego, poznając nowe sztuki artystyczne?

Jeśli choć na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź to „tak”, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich do magicznego świata Teatru Piasku Online.

.

Wykup bilet do rodzinnej weekendowej transmisji: https://teatrpiasku.pl/online  lub grupowy dostęp dla swojej klasy: https://teatrpiasku.pl/dla-szkol  i cieszcie się przygodą inną niż wszystkie!

Teatr Piasku Online to niebanalna propozycja na rodzinne spędzenie czasu.

W dobie gier komputerowych i programów telewizyjnych, w czasie, gdy każdy dzień wygląda tak samo, kiedy nie możemy wychodzić z domów i integrować się z ludźmi, Teatr Piasku Online ma na celu szerzenie kultury w wyjątkowy i niecodzienny sposób.

W czasach, gdy wszystko już było, całą swoją energię wkładamy w to, by pokazać Tobie i Twoim bliskim coś nowego, coś, czego jeszcze nie widzieliście.

Teatr Piasku Online to rozrywka bez wychodzenia z domu.

To sposób na świetną zabawę, czy to w rodzinnym gronie, czy na zajęciach w przedszkolu lub lekcji w szkole.

Wydarzenia Teatru Piasku to doskonała propozycja na rodzinny weekendowy wieczór – odpocznijcie, oglądając spektakl i naładujcie się pozytywną energią na cały nadchodzący tydzień. Śledząc losy bohaterów, Twoje dzieci będą rozwijały swoją wyobraźnię, nabiorą pewności siebie i poznają wartości, którymi powinien kierować się każdy człowiek w swoim życiu.

Nauczą się, że sztuka ma różne oblicza, nietypowe i na co dzień niespotykane.

Dowiedzą się, że warto wierzyć w siebie i rozwijać swoje pasje, dzięki czemu w dorosłym życiu będą pewniejsze siebie.

Spektakle Teatru Piasku, dzięki możliwości obcowania z kulturą i sztuką, uczą prawidłowej hierarchii wartości i rozwijają empatię u młodych widzów.

Twoje dzieci otrzymają mnóstwo wartościowych lekcji w formie spektakli, dzięki którym będą rozwijały swoją osobowość i będzie im łatwiej rozwijać się w codziennym życiu.

Oprócz możliwości rodzinnego obejrzenia spektaklu w weekend, Teatr Piasku Online oferuje także dedykowane transmisje spektakli dla szkół i przedszkoli, które można obejrzeć na zajęciach, czy to w przedszkolu, czy na lekcji online.

Dostosowujemy się całkowicie do Waszego planu dnia – wystarczy wybrać spektakl i datę, a my przygotujemy wszystko, byście mogli wygodnie i z przyjemnością obejrzeć interesujące Was wydarzenie.

Spektakle Teatru Piasku Online to doskonały pomysł na zajęcia inne niż wszystkie, podczas których młodzi widzowie poznają świat teatru, sztukę i kulturę.

Dzieci będą chętnie oglądały spektakle z powodu technik artystycznych, połączonych z grą aktorów. Spektakle Teatru Piasku są zbudowane tak, by cały czas na scenie coś się działo, a co za tym idzie, by dzieci były cały czas zaangażowane w rozwój wydarzeń.

Dzięki temu, wrażenia ze spektaklu zapadają w ich pamięć na długi czas, wywołując pozytywne emocje i miłe wspomnienia.

Każdy spektakl Teatru Piasku to połączenie niespotykanych artystycznych sztuk wizualnych, których na co dzień nie można zobaczyć, z piękną historią z morałem, a także z grą aktorów, występujących w różnorodnych, kolorowych strojach, dzięki którym najmłodsi widzowie potrafią rozpoznać swoich ulubionych bohaterów.

Mimo że Teatr Piasku Online jest nowością na rynku, od samego początku cieszy się niesłabnącą popularnością, z uwagi na innowacyjność w podejściu do sztuki i prezentowaniu jej widzom.

Celem Teatru Piasku Online jest zapoznanie jak największej ilości widzów z niesamowitymi sztukami wizualnymi, a przez to zachęcenie nawet najmłodszych widzów do zgłębiania świata teatru i literatury.

Teatr Piasku został założony przez Tetianę Galitsynę, prekursorkę sztuki malowania piaskiem w Polsce oraz założycielkę Galitsyna Art Group.

Teatr Piasku istnieje od ponad 4 lat. Wraz z gronem towarzyszących nam artystów, aktorów i techników, zrealizowaliśmy ponad 300 spektakli w całej Polsce, prezentując szerokiej publiczności niespotykane nigdzie indziej techniki artystyczne i unikalne show na światowym poziomie.

Po wybuchu pandemii wyszliśmy oczekiwaniom naprzeciw i przenieśliśmy swoją działalność do Internetu, by w dalszym ciągu móc realizować naszą misję, którą jest szerzenie kultury i wnoszenie radości do ludzkiej rzeczywistości.

Spektakle Teatru Piasku Online nie tylko bawią, ale również uczą, dlatego wiedz, że wybierając nasze wydarzenia, otrzymujesz gwarancję dobrej zabawy i ciekawą propozycję na spędzenie czasu, połączone z piękną historią z przesłaniem, które przypomni starszym i nauczy młodszych, co jest w życiu naprawdę ważne.

Uczestnicząc w spektaklu Teatru Piasku Online, poczujesz się, jak w teatrze i to bez wychodzenia z domu.

Twoja kanapa, czy fotel staną się miejscami w pierwszym rzędzie, strefą VIP domowego teatru. Wystarczy więc już tylko usiąść wygodnie, zaparzyć swoją ulubioną herbatę i rozkoszować się historią na ekranie telewizora lub komputera.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Teatr Piasku Online

Adres: Belgradzka 4/U14,  02-793  Warszawa

Telefon: +48 537 661 566

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.teatrpiasku.pl/