Sweet Sloth

Sweet Sloth

Marka oparta jest o produkty szyte ręcznie, w Polsce.

Działalność rozpoczynam jako jednoosobowa jednostka dowodząca i szyjąca, ale przede wszystkim Mama!

Głównymi założeniami i zasadami, którymi kieruje się SweetSloth są wygoda, wysoka jakość produktów oraz bycie przyjaznym środowisku. Startujemy z produktami wykonanymi z dzianin organicznych, bez dodatków poliestrów oraz barwionych powierzchniowo – przy nadrukach zużywane są nieznaczne ilości wody, energii i substancji chemicznych.

W myśl zasady zero waste, zaplanowane są dropy produktów w ilościach limitowanych, w okazyjnych cenach, uszyte z myślą o środowisku.

Obiecuję, że zadbam o to, by produkty dotarły do Was pięknie zapakowane, w papierowy kartonik, zamknięte papierową taśmą, z papierową naklejką oraz metką – papierową, po prostu, bez żadnych dodatkowych metalowych oczek i ozdobników.

Mam nadzieję, że to docenicie, a moje produkty i pomysły przypadną Wam do gustu! 🙂 

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Sweet Sloth

Telefon: +48 661 859 459

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.sweetsloth.pl/