Surfpoint

Obóz żeglarski dla dzieci 2022

W ciągu 11 bardzo aktywnych dni dzieci będą się doskonale bawić i poznawać tajniki żeglowania na jachtach klasy Optymist! Oczywiście wszystko pod czujnym okiem naszej doświadczonej i przesympatycznej kadry 🙂

Na wodzie spędzamy 3h dziennie na samych zajęciach, a pozostały czas wypełnia nasz bogaty program zajęć dodatkowych. Gwarantujemy Wam, że od tego roku Mazury pozostaną w sercach Waszych dzieci na lata a zdobyte umiejętności i nowi przyjaciele pozostaną z nimi na zawsze!

Organizatorzy, opiekunowie

Obozy organizujemy wspólnie z Biurem Usług Turystycznych BUT z Warszawy już od 16 lat! Sam BUT może pochwalić się 25 letnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów dla młodzieży, posiada również wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1173 oraz są członkiem członkiem Warszawskiej Izby Turystyki. Wszystkie obozy zgłaszane są w Kuratorium. Zobacz: Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystykiwarunki ubezpieczenia NNW dla uczestnikówcertyfikat UNIQA

Opiekunowie to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, z aktualnymi uprawnieniami oraz z kwalifikacjami instruktorskimi w wielu dziedzinach sportu.

Zakwaterowanie: Domki kontenerowe 6-cio osobowe

Miejsce: Ruciane Park
Ruciane Nida, Mazury

Ruciane Park

To oaza spokoju i cudownej mazurskiej natury! Na terenie ośrodka znajduję się prywatna plaża, restauracja, ogromna sala z której dzieci będą mogły korzystać w razie niepogody, świetnie sprawdza się również jako sala kinowa lub sportowa!

Dzieci będą zakwaterowane w 6-cio osobowych domkach kontenerowych położonych w malowniczym punkcie ośrodka przy samym lesie teren ten jest oddzielony od reszty gości ośrodka. Wstęp na obozowisko mają tylko uczestnicy obozu oraz kadra.

Wyżywienie

Nasi kucharze z restauracji FoodPort codziennie dokładają wszelkich starań aby zapewnić dla dzieci świeże i pyszne posiłki! Dzieci w cenie obozu mają 3 posiłki dziennie które dostarczą im ogrom siły, którą wykorzystają podczas całego aktywnego dnia na wodzie, plaży i lądzie!

Dostępne diety: wegetariańska, bezglutenowa, inne (na zapytanie).

Kurs żeglarski na jachtach typu Optymist:

Kurs składa się z zajęć praktycznych na których dzieci uczą się żeglowania w parach i pojedynczo, sterowania, zwrotów, wodowania i taklowania łódki itd. Zajęć teoretycznych: bezpieczeństwo na wodzie, podstaw ratownictwa, teoria żeglowania, budowa łódki oraz zajęć około żeglarskich: naprawa sprzętu i dbanie o niego, podstawowych węzłów. I nie zapominajmy o dobrej zabawie z rówieśnikami!

Kadra Szkoleniowa

Mariusz MOLO Kowalewski – człowiek legenda , który z wodą związany jest od 8 roku życia do dzisiaj
Wieloletni zawodnik startujący w kraju oraz zagranicą kraju w klasach – optymist , cadet , 420 , katamaran , omega sportowa, windsurfing.
Aktualnie zawodnik klasy olimpijskiej Laser. Szkoleniowiec z 30 letnim stażem pracy jako instruktor żeglarstwa oraz windsurfingu. Instruktor żeglarstwa , windsurfingu , nurkowania , posiada uprawnienia ratownictwa wodnego. Posiada doświadczenie w budowie jachtów z laminatów oraz desek windsurfingowych.

Nazwa firmy: Surfpoint

Strona WWW: https://www.surfpoint.pl/