SI-TAILOR

Nazywam się Tomasz Mróz, prywatnie jestem tatą dwóch synów. U starszego z nich występują zaburzenia  integracji sensorycznej. Moją podstawową specjalnością jest fizjoterapia, jednak podczas pracy w szkole specjalnej ukończyłem również studia podyplomowe o kierunku oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną oraz zdobyłem przygotowanie pedagogiczne. Jestem również certyfikowanym hipoterapeutą.

Doświadczenia wielu lat mojej pracy z dziećmi, jak również pracy innych specjalistów pozwoliły mi opracować produkt idealny do terapii osób z różnymi problemami np:

• zaburzenia integracji sensorycznej
• niepełnosprawność intelektualna
• niepełnosprawność  fizyczna
• zaburzenia ze spektrum autyzmu
• zaburzenia mowy

Prototypy hamaków Si-Tailor  powstawały wieloetapowo. Każdorazowo przechodziły wielotygodniowe testy  wytrzymałościowe, jakościowe oraz celowości terapeutycznej, aby stworzyć hamak idealny.

Hamak terapeutyczny w założeniu miał służyć pomocą dzieciom w zaciszu domowym. Jednak naszymi odbiorcami są coraz częściej gabinety integracji sensorycznej, gabinety fizjoterapii, szkoły specjalne, przedszkola specjalne, placówki szkolno -wychowawcze. Świadczy to o wysokiej jakości naszych wyrobów.  Jesteśmy wiodącym producentem hamaków terapeutycznych na rynku Polski i nie tylko.

Si-Tailor to firma  której  zespół tworzą fizjoterapeuci, oligofrenopedagodzy, terapeuci integracji sensorycznej. Są oni do Państwa dyspozycji, chętnie pomogą w kwestii wyboru odpowiedniego hamaka.

Nazwa firmy: SI-TAILOR

Adres: 05-091 Ząbki ul. Wyszyńskiego 40