Shopsmart sp.z o.o.

Shopsmart sp.z o.o.

Szybkie, wygodne i ekonomiczne zakupy z Hellosmart!

Hellosmart to innowacyjna platforma, umożliwiająca zrobienie zakupów nawet 10 razy szybciej niż tradycyjnie. Pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.

Jak sprytnie robić zakupy z Hellosmart?

Z pomocą Hellosmart znajdziesz potrzebne leki, suplementy, akcesoria higieniczne dla dziecka, kosmetyki i wiele innych produktów drogeryjnych w najniższych cenach. Jednocześnie sprawdzisz ich cenę i dostępność w wielu miejscach. Nowoczesna porównywarka Hellosmart zestawia całe koszyki zakupowe, łącznie z kosztami dostawy. Dzięki temu, nie musisz już dłużej tracić czasu na ręczne porównywanie cen poszczególnych produktów w różnych sklepach. Hellosmart w ciągu zaledwie kilku chwil, porówna za Ciebie całą wartość zamówienia u wielu sprzedawców.

Dzięki platformie Hellosmart robienie zakupów jest szybsze i bardziej ekonomiczne.  Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na chwilę odpoczynku lub inne zajęcia. W ofercie znajdują się też gotowe koszyki zakupowe, przygotowane m.in. z myślą o małych dzieciach lub kobietach karmiących. Można je dowolnie modyfikować, stwarzając taki zestaw, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zakupy z Hellosmart są nie tylko ekonomiczne i szybkie, ale również bezpieczne. Platforma współpracuje jedynie z wiarygodnymi sprzedawcami. Aby zrealizować transakcję nie trzeba się rejestrować. Założenie konta ma jednak swoje zalety m.in. umożliwia ciągły wgląd do zrealizowanych wcześniej zamówień. Hellosmart intensywnie się rozwija stale powiększając bazę dostępnych produktów. Przekonaj się sama, jak szybko i ekonomiczne można robić zakupy z Hellosmart!


Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Shopsmart sp.z o.o.

Adres: Cmentarna 6, 32-080 Zabierzów

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://hellosmart.pl