Shappy

Shappy

Modułowa Sofa Do Kreatywnej Zabawy

Sofa Shappy została stworzona z myślą o zapewnieniu dziecku bezpiecznej przestrzeni do aktywnej zabawy. To modułowa sofa składająca się z dziesięciu piankowych elementów:

– 4 bazowych poduszek połączonych ze sobą o wymiarze 160 cm x 80 cm tworzących siedzisko o wysokości 25 cm
– 2 oparć
– 2 podłokietników
– 2 poduszek

Shappy może służyć jako wygodna sofa, którą według potrzeb można rozłożyć w miękką matę lub łóżko o wymiarach 160 cm x 160 cm. Może służyć również jako stolik, tor przeszkód, tajemnicza baza, namiot tipi, zamek albo statek kosmiczny. To wielofunkcyjny mebel, który wpasuje się w każdą przestrzeń, a możliwości zabawy są jedynie ograniczone przez wyobraźnię dziecka.

Shappy to również bardzo praktyczny mebel, który ma służyć dziecku przez lata. Pokrowce można zdjąć i uprać w pralce, a materiał jest odporny na plamy. Dodatkowo tkanina jest miła w dotyku i poprzez ściskanie elementów, głaskanie i podnoszenie, reguluje układ nerwowy dzieci, również tych wrażliwych sensorycznie.

Polecana przez przedszkola, fizjoterapeutów, psychologów dziecięcych, wspiera aktywną zabawę, rozwój ruchowy oraz poczucie równowagi u dzieci. Świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym oraz w każdym innym pomieszczeniu, jako dodatkowa sofa na nocowanki lub dodatkowy fotel dla gości rodziców.

Shappy to sofa i zabawka w jednym, którą pokochają wszyscy, ponieważ może być tym, czym chcesz żeby była.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Shappy

Adres: J. Pilsudskiego 57, 24-100 Pulawy

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://heyshappy.pl