Shappy

Coś, co zbudowaliśmy razem jako rodzina w naprawdę wymagających okolicznościach. Bezpieczne miejsce dla dzieci, miejsce do zabawy, rozpalania wyobraźni, relaksu i snu.

Jak to się wszystko zaczęło

Pierwsze dni lockdownu wniosły do naszego domu absolutny chaos. Wylądowalismy w domu z dziećmi, a sami musieliśmy podążać za swoimi codziennymi obowiązkami. Dzieciaki bardzo szybko zmieniły dom w jeden wielki plac zabaw, a nasze meble oraz ukochana kanapa, były wykorzystywane do budowania baz oraz torów przeszkód. Podobała nam się ta kreatywność. Znacznie mniej radości sprawiało nam sprzątanie.

Czasami trzeba powiedzieć stop

Po którejś kolejnej bitwie na poduszki zorganizowanej z udziałem naszych ukochanych poduszek z salonu, zrozumieliśmy , że coś musi się zmienić. Dalej chcieliśmy, żeby dzieci spędzały czas na kreatywnej zabawie z dala od smartfonów i tabletów. Potrzebowaliśmy im jednak stworzyć otoczenie, w którym będą mogli bawić się bez granic. Zabawkę oraz mebel w jednym, który będzie się zmieniał wraz z ich potrzebami.

No to do dzieła!

Wtedy odkryliśmy koncept modułowych kanap dla dzieci. Jednak żaden z istniejących produktów nie spełniał naszych wysokich standardów jakości, więc postanowiliśmy stworzyć własną sofę do zabawy tutaj w Polsce, gdzie moglibyśmy mieć realny wpływ na proces produkcyjny, gwarancję jakości i korzystać z wiedzy oraz długiej tradycji krajowej produkcji mebli. Spędziliśmy wiele godzin na badaniu i tworzeniu prototypów, a nasze dzieci były najlepszymi beta-testerami, jakich moglibyśmy sobie wyobrazić.

Nazwa firmy: Shappy

Adres: J. Pilsudskiego 57, 24-100 Pulawy