Sarenka

Sarenka

Materace dla dzieci i młodzieży

Materace dla dzieci i młodzieży powinny im zapewniać wygodną zabawę na łóżku, ale co ważniejsze – spokojny i relaksujący sen. Od materaca dla dziecka zależy bardzo dużo, dzięki temu może się dobrze wyspać i z nową energią zacząć nowy dzień. Twardość, atesty i certyfikaty, materiał wykonania – to wszystko ma znaczenie podczas wyboru odpowiedniego materaca dla dzieci i młodzieży. Materace dla dzieci i młodzieży mają różne zalety, ale warto wybrać te z właściwym obciążeniem, wentylacją i ułatwiające utrzymanie odpowiedniej temperatury snu, a dla alergików także antyalergiczne. W naszym sklepie znajdziecie materace gryczane dla dzieci, materace lateksowe, materace termoelastyczne VISCO, materace wysokoelastyczne, materace kokosowe oraz materace piankowe różnego rodzaju. Wybór materaca to dość trudne wyzwanie dlatego służymy pomocą doświadczonych doradców, którzy są w stanie doradzić właściwy materac dla dziecka.

Wybierz rozmiar jakiego potrzebujesz!

rozmiary materacy oznaczone są w następujący sposób materac 160×80 oznacza powierzchnie spania o długości 160cm i szerokości 80cm. Nie znalazłeś rozmiaru jakiego szukasz? Napisz do nas! Specjalnie dla Ciebie zamówimy każdy rozmiar!

Wybierając materac dziecięcy należy kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością i wygodą. Odpowiednio dobrane materace dla dzieci zagwarantują im zarówno zdrowy i regenerujący sen jak i znacząco przyczynią się do ich prawidłowego rozwoju i pozwolą w przyszłości uniknąć nieprzyjemnych wad postawy i problemów kostno-stawowych. Komfort snu Twojego dziecka to gwarancja jego dobrego samopoczucia i większej aktywności wciągu dnia, dlatego też wybierając materac powinno się go dostosować nie tylko do wieku i wagi, ale przede wszystkim do preferencji dziecka. Właściwie dobrany materac nie powinien być ani za twardy, ani za miękki. Musi być elastyczny i dopasowywać się do pozycji i ułożenia ciała dziecka. Gwarantuje to odciążenie mięśni bez konsekwencji przykrego ucisku kręgosłupa.

Młodsze dzieci spędzają zdecydowanie więcej czasu w łóżku niż młodzież i osoby dorosłe. Szczególnie noworodki i niemowlęta potrzebują wygodnego miejsca do regeneracji i prawidłowego wzrostu – bo to podczas snu dzieci rosną najszybciej i najlepiej się rozwijają. Materace dla niemowląt powinny zatem mieć odpowiednią strukturę i być wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących pełne i niczym niezachwiane bezpieczeństwo, dlatego materacyk do łóżeczka musi mieć optymalną twardość i zapewniać właściwe podparcie, aby delikatne ciało niemowlaka się nie zapadało. W przypadku niemowląt zapadanie jest szczególnie niebezpieczne, ponieważ nieukształtowany jeszcze w pełni układ kostny małych dzieci może ulec szybkiej i poważnej deformacji. Ważny jest także sam materiał, z którego jest wykonany produkt. W naszej ofercie znajdą Państwo materace, które nie podrażniają, nie wywołują alergii oraz nie odparzają, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza oraz gwarantują prawidłowe utrzymanie temperatury, dzięki czemu skutecznie chronią niemowlaka przed wychłodzeniem.

Dzięki różnorodnemu asortymentowi na sarenka.eu znajdziecie Państwo materace dziecięce najwyższej klasy i jakości. Każdy oferowany przez nas materac posiada odpowiednie certyfikaty i atesty, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Pościel i akcesoria

Na pościel i akcesoria dla dzieci należy zwrócić szczególną uwagę. Pościel dziecięca powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału, aby zagwarantować wygodę i bezpieczny sen. Miękka, kolorowa i wykonana z najlepszego tworzywa – taka powinna być właściwa pościel dla Twojego dziecka, które w łóżku spędza sporo czasu. W naszej ofercie jest nie tylko pościel, ale również kołderki, poduszki, śpiwory, przewijaki, baldachimy oraz ochraniacze na łóżka dla dzieci. Zagwarantuj swojemu dziecku komfort podczas odpoczynku i wybierz naszą pościel dla dzieci.

Prześcieradła i podkłady na materace dla dzieci

Prześcieradło do łóżeczka dziecięcego powinno być dobierane bardzo starannie, dlatego też w naszym sklepie dostępne są najlepszej jakości oraz bezpieczne produkty. W sklepie znaleźć można nieprzemakalne prześcieradła dla noworodka. Tego rodzaju produkt jest idealny dla każdego niemowlaka, gdyż przede wszystkim zapewnia komfort. Najczęściej wybierane rozmiary prześcieradeł do dziecięcych łóżek to przede wszystkim: 60×120 cm, 140×70 cm oraz bardzo praktyczne 90×200 do łóżek większych niż te niemowlęce. Gumka okalająca bawełniany materiał ułatwia zdejmowanie i nakładanie, a dodatkowo unieruchamia prześcieradło w jednym miejscu przeciwdziałając jego ściąganiu czy rolowaniu się podczas dziecięcych zabaw. W naszej ofercie znajdują się również podkłady nieprzemakalne, które uchronią nasz materac przed zamoknięciem.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Sarenka

Adres: al. Gen. W. Sikorskiego 19, 10-088 Olsztyn

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://sarenka.eu/