Sala zabaw Honolulu

Sala zabaw Honolulu

Witajcie w Honolulu!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią Sal Zabaw w Polsce. Naszą misją jest „WYZWOLIĆ DZIECIĘCĄ ENERGIĘ.

Nasze Sale Zabaw Honolulu przyciągają mnogością konstrukcji, zjeżdżalni, torów saneczkowych i basenów z kulkami. Dzieci pozostają pod okiem ekipy wykwalifikowanych animatorów, którzy nie tylko pomogą w trudnych sytuacjach, ale także zabawią. Opiekunowie mogą bawić się razem z dziećmi, obserwować zabawę z kawiarenki lub skorzystać z wolnego czasu i wybrać się na zakupy.

Wszystkie lokale zostały wyposażone w recepcję. Ewidencja dzieci prowadzona jest przez system elektroniczny. Dziecko nie ma możliwości samowolnego opuszczenia sali. Posiadamy własną niezależną od Centrów Handlowych toaletę. Sprzęty znajdujące się w naszych salach posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa i PPOŻ.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Sala zabaw Honolulu

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://salazabawhonolulu.pl/