Pufy.pl

Pufy.pl

Platforma Pufy.pl to największy sklep internetowy puf i foteli w Polsce, należący do firmy Furini, producenta puf i foteli relaksacyjnych. Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami materiałów oraz zaawansowanym możliwościom produkcyjnym i dystrybucyjnym, marka Pufy.pl oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Pufy.pl to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności, wspieranej przez nowoczesne wzornictwo oraz atrakcyjne ceny. Starając się szybko reagować na zmiany zachodzące na światowym rynku meblarskim, firma Furini Świat Puf i Foteli stale poszerza swoją ofertę, wprowadzając nowości pojawiające się na zagranicznych rynkach.

Firma identyfikuje się z produktami, które sprzedaje. Dążeniem zespołu Furini Świat Puf i Foteli jest tworzyć i sprzedawać produkty, które z czystym sumieniem można polecić znajomym. Firmie zależy na zbudowaniu głębokiej i trwałej relacji z klientem, dlatego też wysoką pozycję w działalności firmy zajmuje client service. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym oraz logistycznym pracownicy firmy Furini są w stanie zapewnić szybką i bezproblemową realizację zamówień.

Platforma internetowa Pufy.pl przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa transakcji oraz przejrzystych procedur zakupów. Dbałość o wysokie standardy wykonywanych usług zapewnia kompleksową obsługę podczas całej transakcji zakupu, a w razie konieczności również opiekę gwarancyjną.

Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na stronie działu Obsługa Klienta. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Pufy.pl

Adres: ul. Magazynowa 3, 33-340 Stary Sącz

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://pufy.pl