Pracownia projektowa Bozart

Pracownia projektowa Bozart

Zespół projektowy – architekci biura projektowego Bozart z Warszawy

Dlaczego to robimy?

Zapytali kiedyś Kukuczkę dlaczego wchodzi na te 7-tysięczniki. „Bo są”. Padła odpowiedź. Dlaczego my zajmujemy się pomaganiem ludziom w organizowaniu przestrzeni wokół nich? Bo są. Są ludzie i jest wokół przestrzeń do zagospodarowania. Wierzymy, że i ludzie i przestrzeń są warte uwagi. I wysiłku i cierpliwości i zrozumienia i zaufania….. Robimy to, bo fantastycznie jest brać udział w tej podróży. Szukać potencjału, zdobywać doświadczenie i przeżywać emocje. A na koniec obserwować jak nasi podopieczni rozkwitają w nowym miejscu. To kwintesencja życia – mieć udział w spełnianiu marzeń.

Dlaczego my

Uważnie słuchamy tego co jest dla Was ważne. Stoimy trochę z boku i widzimy rzeczy trochę inaczej. Pokazujemy Wam różne punkty odniesienia do Waszej sytuacji. Czasem widzimy coś, czego sami nie dostrzegacie. Jeśli jesteście otwarci – możemy Wam pomóc zmienić Wasze życie.

Towarzyszymy Wam w całym procesie – od powstania idei, do zaparzenia kawy w nowym miejscu. Przeprowadzamy przez zaklęte rewiry biurokracji i meandry zmagań z wykonawcami. Wspieramy wiedzą i doświadczeniem. Zawsze po Waszej stronie.

Czuwamy, żebyście czuli się bezpiecznie i nie tracili kontroli nad zaplanowanym przedsięwzięciem. Czasami inspirujemy do odważniejszych decyzji, a czasami pytamy „czemu to ma służyć”. Zawsze po to, żebyśmy wszyscy wyszli lepsi z tego doświadczenia. Ryzyko jest zawsze, ale bez ryzyka nie ma rozwoju – my idziemy zawsze do przodu. Chodźcie z nami.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Pracownia projektowa Bozart

Adres: ul. Pilchowicka 14, 02-175 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.bozart.pl/