POLOR Sp. z o. o.

POLOR Sp. z o. o.

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Doświadczenie, które zdobywamy od ponad 25 lat pozwoliło nam zbudować pełną ofertę urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej oraz padów czyszczących. Od początku działalności reprezentujemy z wyłącznością firmę Numatic International w Polsce. Oferujemy najlepsze maszyny czyszczące od producenta wraz z pełną opieką gwarancyjną i serwisową. Polecamy szeroki wachlarz produktów tj. automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, środki chemiczne, w tym płyny do dezynfekcji, pady czyszczące, urządzenia do czyszczenia wentylacji. Nasi doradcy pomagają w wyborze odpowiedniego odkurzacza, czy automatu do mycia posadzek i innych powierzchni. Organizujemy indywidualne pokazy skuteczności oraz sposobu działania sprzętu czyszczącego na teranie całej Polski. Automaty czyszczące, odkurzacze, zamiatarki i inne urządzenia objęte są opieką doświadczonych serwisantów w całym kraju. Nasze profesjonale produkty czyszczące dedykowane są do użytku obiektowego. Oferujemy też gamę produktów tj. znakomite odkurzacze i roboty sprzątające z przeznaczeniem do użytku domowego.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: POLOR Sp. z o. o.

Adres: ul. Władysława IV 1, 70-651 Szczecin

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://polor.pl