Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych powstało z inicjatywy środowisk naukowych kilku ośrodków, którym leży na sercu dobre przygotowanie kadry pedagogicznej w zakresie pedagogiki specjalnej. Ośrodek powstał dzięki mocnemu zaangażowaniu grupy, które swoje doświadczenie w organizacji szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych zdobywała przez wiele lat. Długoletnie doświadczenie właściciela dr Artura Woźny, a zarazem Dyrektora placówki pozwala na przedstawienie z całą odpowiedzialnością bogatej oferty edukacyjnej, która została przygotowana po przeprowadzeniu badań potrzeb w zakresie doskonalenia poziomu umiejętności nauczycieli na Podkarpaciu. Oferta zawiera kierunki, które cieszą się od lat zainteresowaniem jak również nowości, dające nowe kwalifikacje tak bardzo potrzebne w dobie reformowanej szkoły. Na bieżąco proponujemy Państwu całą gamę szkoleń Rad Pedagogicznych oraz konferencji tematycznych wynikających z zainteresowań docelowych grup nauczycieli. Owocna współpraca ze środowiskiem nauczycielskim pozwoli na zwiększenie poziomu doskonalenia szkolnictwa.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych

Adres: ul. Rymanowska 15a, 35-083 Rzeszów

Telefon: +48 696 429 796, +48 696 429 799

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://pcud.edu.pl