PJtherapeutic

PJtherapeutic

PJtherapeutic narodziło się w mojej głowie, kiedy w epoce, gdy szafy logopedów spuchnięte były od książek i kserokopii, postanowiłem kupić u nas wibrator logopedyczny… Jakże naiwnie sądziłem, że będzie to narzędzie, którego cena nie może wbić mnie w krzesło…Na nogi postawiła mnie cena amerykańskiego Z-viba – dziesięciokrotnie niemal niższa. Kiedy okazało się, że specjaliści na Dzikim Zachodzie pracują jeszcze innymi narzędziami, o których nam się nie śniło w epoce metalu łupanego i postradzieckiej estetyki chirurgicznej, niewiele się namyślałem.

Dzisiaj mogę Państwu zaproponować ponad 600 różnych produktów przeznaczonych dla dzieci i Pacjentów wyjątkowych. Zapraszam nie tylko na zakupy, wiele narzędzi ma unikalne instrukcje, które poszerzają horyzonty wiedzy.

A same narzędzia? Kiedy mnie Państwo zapraszacie na prezentacje i warsztaty zawsze powtarzam, że to prawdziwe cacka – kolorowe, przyjazne, funkcjonalne, no i mają atest.

Wiele z tych narzędzi nazywaliśmy i zestawialiśmy. Naszym cudownym dzieckiem pierwszym jest REREK, tak, tak, i to my wprowadziliśmy na rynek polski tę nazwę. Ostatnimi – fantastyczny wibrator z TALK TOOLS – SENSI® i narzędzie do rehabilitacji karmienia – ABILEX®

Pięknie zapraszam – Piotrek Jaworski

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: PJtherapeutic

Adres: ul. Lucjana Rydla 1, 43-602 Jaworzno

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://wibratorylogopedyczne.pl/