Patigo

Patigo

Dobra wspólna zabawa to krok w kierunku zawierania znajomości, zacieśniania relacji, możliwości poznania ludzi z innej strony – niezależnie od wieku, każdy z nas uwielbia się bawić. Aby zorganizować dowolne większe wydarzenie – czy jest to jubileusz, czy impreza firmowa, a może koncert lub spektakularne otwarcie, warto zdecydować się na pomoc specjalistów. Agencja eventowa to profesjonaliści od kreowania wydarzeń, którzy sprawią, że wszystko perfekcyjnie się uda, a uczestnicy nie będą chcieli wracać do domu.

Sprawdź naszą ofertę i zorganizuj event, o jakim marzysz!

Patigo Agencja Eventowa  – OFERTA WYDARZEŃ

Patigo Agencja Eventowa w okresie 15-letniej działalności zorganizowała setki udanych wydarzeń. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i za każdym razem dopasowujemy się do grona odbiorców. Mamy dziesiątki sprawdzonych scenariuszy i gotowe rozwiązania, mimo tego zawsze podlegają one modyfikacji, albo całkowicie działamy od nowa, by stworzyć przyjęcie, jakiego świat jeszcze nie widział. Naszą zaletą, za którą doceniają nas zleceniodawcy, jest oryginalne podejście do wyzwań, artystyczny sznyt i nutka szaleństwa w każdym działaniu. Nasza oferta obejmuje imprezy wewnętrzne i zewnętrzne, wśród których najpopularniejsze to:

  • gale i bankiety;
  • imprezy rodzinne;
  • jubileusze;
  • imprezy tematyczne;
  • akcje promocyjne;
  • otwarcia, np. centrów handlowych, obiektów sportowych, klubów muzycznych;
  • pikniki i koncerty;
  • występy teatralne;
  • konferencje;
  • imprezy integracyjne.

To nie koniec naszych możliwości, możemy przygotować dla Ciebie lub Twojej firmy coś zupełnie nowego.

UWAGA! Część wydarzeń jesteśmy w stanie zorganizować on-line!

Prócz profesjonalnej obsługi przez animatorów i konferansjerów, jesteśmy w stanie zapewnić oświetlenie, nagłośnienie, dysponujemy własną sceną. Oprócz tego, tworzymy spektakularne scenografie, kostiumy, mamy sprzęt do wytwarzania dymu i baniek, do pokazów laserowych. Możemy również zapewnić dodatkowe atrakcje, jak np. dmuchańce czy gry w rozmiarze XXL. Nasza oferta jest kompleksowa, a przez to konkurencyjna. Dzięki temu, że dysponujemy własnym sprzętem, u nas nie płacisz za pośrednictwo, ale wynajmujesz, co potrzeba, bezpośrednio od nas.

Patigo Agencja Eventowa

Skorzystaj z naszego długoletniego i docenianego przez wielu doświadczenia oraz bogatej bazy produktów, którymi możemy wspomóc każde spotkanie. Naszym największym atutem jest fakt, że pracujemy w gronie ludzi z pasją, którzy czerpią z każdego spotkania radość, nadając mu niezapomniany przebieg. W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do doskonałej zabawy!

Patigo Agencja Eventowa działa na terenie całego kraju – od Kielc przez Kraków po Gdańsk. Żadna impreza nie jest dla nas zbyt mała, ani zbyt duża, byśmy nie mogli się nią zająć. Skontaktuj się z nami i ciesz się na myśl o pełnym atrakcji wydarzeniu, którego uczestnicy nigdy nie zapomną!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Patigo Agencja Eventowa

Adres: Jana Chryzostoma Paska 8/9 ,  25-108  Kielce

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 606 607 918 | 608-369-223

Strona WWW: https://www.patigo.pl