Organizator Aktywnego Wypoczynku - SUN SPORT

Organizator Aktywnego Wypoczynku - SUN SPORT

Celem naszych działań jest rozbudzenie zaciekawienia światem, sportem, drugim człowiekiem, odnalezienie drogi do serc dzieci i ich rodziców. Nasze imprezy organizujemy tak, aby rozwijały zdolności społeczne dzieci, uczyły: socjalizacji, zachowań asertywnych, radzenia sobie ze stresem, nazywania i wyrażania emocji. Pragniemy, aby czas spędzony z nami procentował w ich dalszym życiu.   Pracujemy z niezwykle delikatną materią – dziećmi. Jest to wyjątkowo ważne i odpowiedzialne zadanie. Naszą rolą jest zapewnienie nie tylko wspaniałej zabawy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa, otwarcia na świat, dobrego samopoczucia. Współpracujemy z wychowawcami, którzy inspirują, tworzą radosną atmosferę wychowawczą, którzy dostrzegają potrzeby i możliwości dzieci, rozumieją je i wspólnie z nimi przeżywają ich radości, kłopoty i troski. Dlatego tworzymy imprezy, które mogą być trampoliną do rozwoju dzieci.

18 lat w branży organizacji obozów dla dzieci i młodzieży to powód do dumy! Tym bardziej, że nasza praca nieustannie nas cieszy i sprawia nam mnóstwo radości.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: SUN SPORT

Adres: ul. Szlak Bursztynowy 11, 62-800 Kalisz

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://sun-sport.pl/