OmegaMarine Junior

Dystrybutor norweskich suplementów diety, Natural Pharmaceuticals, działa w krajach Europy Środkowo-Wschodniej od 2010 r. W ciągu dziesięciu lat zdobył zaufanie ponad miliona Polaków, a jego preparat dla dzieci, OmegaMarine Junior+ z kwasami omega-3 , otrzymał tytuł Dziecięcej Marki Roku 2020.

Natural: suplementy wytwarzane w Norwegii

Firma wierzy, że skandynawscy dostawcy gwarantują wysoką jakość suplementów, dlatego powstają one wyłącznie w norweskim Fredrikstad. I rzeczywiście: produkty sygnowane marką Natural zostały dotychczas czterokrotnie nagrodzone w plebiscytach Zdrowej, Dziecięcej oraz Męskiej Marki Roku.

Norweskie pochodzenie umożliwia również wykorzystywanie najwyższej jakości, świeżych olejów rybich, np. oleju z łososia z Oceanu Arktycznego od SALfresh. Wchodzi on w skład najpopularniejszego preparatu w ofercie firmy, OmegaMarine Forte+, co potwierdza jego certyfikat ORIVO.

Etyka, odpowiedzialność i zobowiązania

Natural Pharmaceuticals wspiera inicjatywy niosące pomoc, na czele z „Firmą z Sercem” UNICEF; jej uczestnicy przekazują darowizny, które trafiają do dzieci z najuboższych regionów świata. Jako członek GOED natomiast, dystrybutor korzysta tylko z pozyskiwanego etycznie, wysokiej jakości oleju rybiego.

Wysiłki marki koncentrują się także na relacjach z klientami, dzięki czemu Natural zostało wielokrotnie uznane za Firmę Przyjazną Klientowi. W plebiscycie badany jest m.in. poziom zadowolenia klientów z produktów i ich jakości, czy ocena kontaktu z obsługą – a dystrybutor wyróżniany jest co roku, do 2014 r.

Nazwa firmy: OmegaMarine Junior

BOK: 801 900 000